Cíl sezóny dosažen

Před letošní sezónou si mužský tým dal cíl, zaběhnout patnáctkový čas. Dříve pro nás nedosažitelná meta. Od roku 2015, kdy začala naše činnost se vystřídalo v týmu několik lidí. Někteří skončili z časových důvodů, někteří neměli trpělivost a snahu se zlepšovat. Ti, kteří věřili v potenciál týmu a obětovali hasičskému sportu vše, chtěli dosáhnout vyšších cílů, se dnes ve Stříbře dočkali odměny. Hodnota nového osobáku je 15,98 s.

Dlouhá tříletá a nesnadná cesta, kdy naše útoky končily na časech nad 20 vteřin a v našem okolí, nám málo kdo věřil a byl nakloněn, se vyplatila. Členi týmu odvedli neskutečný kus práce, ať už na sobě, tak vybavení.

Věříme, že jsme letos, ještě neřekli poslední slovo. Čeká nás v letošním roce hodně soutěží, kde bychom rádi uspěli.

Václav Pejsar – velitel sboru : ,, Děkuji všem, kteří kdy pomohli a pomáhali naši obec a sbor dostat do podvědomí veřejnosti v hasičském sportu. Ta práce evidentně nebyla zbytečná. ”

Videoklip ze Stříbra :