Další úspěch v Nové Vsi

V sobotu 7.10.2017, jsme se zúčastnili poslední soutěže na půdě našeho okresu a to v Nové Vsi. Na tradiční soutěži O pohár starosty SDH nás reprezentovaly oba týmy.

Muži po moc nepodařeném prvním pokusu kdy měli nějaký vzduch v savici, předvedli v druhém kole super výkon a časem 17,20 s si zajistili krásnou druhou příčku. Sestava byla blízká příští sezóně i s novou akvizicí v našem týmu. Martin Gombár přichází z Nové Vsi a bude pro nás určitě posílením.

Ženy doplatili na nesmyslné pravidla času přípravy, což je stálo vítězství v soutěži. Savice bohužel nedržela na stroji a už nezbýval čas ji poupravit v přípravném čase. To znamenalo neplatný pokus, při druhém vše už klaplo jak má a znamenalo to pro holky druhou příčku. I přes to byla vyhlášena nejlepší proudařkou Simona Haasová.

Holky zaslouží velikou poklonu. Tým, který byl zdravotně rozložený, některé s teplotami, jiné výrony kotníku, tak i přes ty všechny trable odběhly dva útoky.

Videa z dnešního dne :

Fotogalerie :