Haima cup 2019 odkryl svůj program

Do akce zbývá :

118Dní 13Hodin 25Minut 34Sekund

Největší akce, kterou jsme kdy pořádali,nás čeká 22.6.2019 na fotbalovém hřišti v Zahořanech.

Postupně, jsme zveřejňovali program a máme ještě pár věcí, které budou dodatečně zveřejněny. Oslovili jsme hasičské ligy po republice o pomoc s propagací, ať už co se týče šířením na sociálních sítích, tak umístění bannerů Haima cupu, který nám vyrobil hlavní partner akce Reklamní agentura B2K z Domažlic. Podporují nás Chodská noční hasičská liga, Krušnohorská hasičská liga, Západočeská hasičká liga, Moravskoslezská hasičská liga, Fire night cup, Extraliga ČR v požárních útocích, portál hasičského sportu Firesport.eu a další. Za to jim patří obrovské poděkování.

Hlavním mediálním partnerem se stala Fire Tv, která odvysílá přímý přenos ze Zahořan. Toho si nesmírně vážíme, protože není tolik destinací odkud se vysílají přímé přenosy. Je pravda, že se to povedlo díky Janu Krejčímu, který pracuje pro Fire TV a je z Oprechtic na Moravě. Byl ochotný pro nás vše zařídit v rámci našich dobrých vztahů. Honzo děkujeme.

Sportovci, kteří nás podpořili zaslouží obdiv. Ani chvilku neváhali a šli do toho s námi. Olympionička v běhu na lyžích Kateřina Razýmová ( dříve Beroušková ) přijede i s mladší sestrou, která je juniorská závodnice, také v běhu na lyžích. Obrovsky si ceníme přístupu hokejového klubu Hc Škoda Plzeň. Nabídka naši propagace i na jejich utkáních nás mile překvapila. Autogramiáda hokejistů bude oživením našeho programu.

No a nakonec moderátoři. Soutěže bude mít ve své moci Jan Mařík. S tím spolupracujeme už déle a vždy akce klapla na jedničku. Ohledně doprovodného programu, jsme oslovili Petra Vejvodu z radia Beat. Dříve jste ho mohli slýchat na Radiu Kiss proton se svým kolegou panem Kabátem. Ani on neváhal a potvrdil okamžitě svou účast.

Během odpoledního programu vás bude bavit rocková kapela Benga band

Celá akce by, ale nemohla probíhat bez podpory sponzorů a ostatních organizací. Děkujeme.

  • Obec Zahořany
  • B2K – reklamní agentura
  • Požární služby Jan Benda – Vejprnice
  • Hrbáček s.r.o – Klenčí pod Čerchovem
  • Toi Toi – mobilní WC, zábrany a ploty
  • Lázně AXA Praha – Štěpán Kozlík
  • Televize Filmpro – Klatovy
  • Složky Integrovaného záchranného systému Plzeňského kraje
  • Kapela DYMYTRY – která dala svolení k použití písně ,, S nadějí ” k propagaci akce
  • Kapela Benga Band – která se vzdala honoráře za vystoupení
  • Skupiny Fireflies Poběžovice a Dance Jumping M.Kořínkové, které se také vzdaly honorářů
  • SDH Zahořany
  • SDH Tlumačov
  • JSDH Horšovský Týn
  • JSDH Všeruby
  • JSDH Kout na Šumavě
  • HZS Domažlice
  • OSH Domažlice
  • SDH Hluboká