Historicky nejlepší umístění mužů v Hořině a nový osobák

Sobotní den, byl velmi úspěšný pro naše muže. V Honezovicích zaběhli v prvním pokusu svůj osobák, který má novou hodnotu 16,05 s. Na druhém terči bylo sestříknuto v čase 15,80 s. Doufáme, že takhle už to bude padat častěji.

Ve druhém pokusu ač byla snaha jít pod 16 s, docílili času 16,47s. Znamenalo to pro muže 4. místo, kdy jim třetí místo uniklo o neuvěřitelné 2 setiny vteřiny, kdy nás předstihli Růžový panteři z Horního Metelska.

Přes to všechno, je to pro nás historický úspěch. Po umístění většinou za desítkou v pořadí. Děkujeme Michalovi Polívkovi ze Štítar za výpomoc na jedničku.

V Nové Vsi už večer nás čekala noční soutěž v rámci Chodské noční hasičské ligy. Tam už to třetí místo klaplo a dovezli, jsme první letošní pohár mimo okrsek. Velice důležité body, jsme uhájili s časem 17,30 s.

Sestavy :

Honezovice : koš – V. Pejsar, narážka – P. Voráček, stroj – J. Fajt, béčka – J. Řehák, rozdělovač – M. Gombár, l. proud – J. Ticháček, p. proud – M. Polívka

Nová Ves : koš – V. Pejsar, D. Haas, narážka – P. Voráček, stroj – J. Fajt, béčka – J. Řehák, rozdělovač – M. Gombár, l. proud – J. Ticháček, p. proud – M. Ježo

Video ze sobotního dne :