Zobrazit moznosti. Byly tyto informace užitečné?

Tato volitelná dělení slov se vytisknou jenom v případě, že se slovo na konci řádku skutečně rozdělí. Konce odstavců: Jestliže vyberete tuto možnost, budou konce odstavců označeny symbolem odstavce. V části Možnosti vyjímání a vkládánízrušte zaškrtnutí nebo zaškrtněte políčko Zobrazit tlačítka Možnosti vložení. Kotvy objektů: Tuto možnost vyberte, pokud chcete zobrazit kotvy objektů, které označují, že je objekt připojený k určitému odstavci. V části vytváření obsahuklikněte na Upravit.

Pokud nechcete, aby se toto tlačítko zobrazovalo při každém vložení obsahu, můžete tuto možnost vypnout.

Zobrazit moznosti

Tento článek popisuje, jak zobrazit nebo skrýt tlačítko Možnosti vložení na počítači. Zobrazit moznosti na kartu Soubor a pak na tlačítko Možnosti. V kategorii Upřesnit v části Vyjmout, kopírovat a vložitzrušte zaškrtnutí nebo zaškrtněte políčko Zobrazit možnosti vložení při vložení obsahu a skryjte nebo zobrazte tlačítko Zobrazit možnosti vložení.

  • Musíte mít otevřený projekt a musíte ho mít rozpracovaný až na stránku Konfigurovat FV systém.
  • Správa oznámení v Androidu - Nápověda Android
  • Pokud nechcete, aby se toto tlačítko zobrazovalo při každém vložení obsahu, můžete tuto možnost vypnout.
  • Zobrazení nebo skrytí tlačítka Možnosti vložení - Podpora Office
  • Vytvoření upozornění - Nápověda Vyhledávání Google
  • Možnosti aplikace Word (Zobrazení) - Word

Poznámka: Pokud používáte Excelzobrazí se zaškrtávací políčko Zobrazit Zobrazit moznosti Možnosti vložení. Když vložíte obsah z jednoho místa do jiného, Word a Excel zobrazí tlačítko, které vám umožní zvolit různé možnosti vložení, třeba zachování formátování zdroje.

Paste Options button Pokud nechcete, aby se tlačítko zobrazovalo, můžete tuto možnost vypnout.

OPEL CD70 / DVD90 Navi Czech Language - Part Two

Tip: Pokud chcete tlačítko zrušit jen teď a ne natrvalo, stiskněte klávesu ESC nebo začněte psát. Poznámka: Část obsahu v tomto tématu nemusí být v některých jazycích k dispozici. Word V nabídce Word klikněte na Preferences Předvolby.

Zobrazit moznosti

V části vytváření obsahu a nástroje kontroly pravopisuklikněte na Upravit. V části Možnosti vyjímání a vkládánízrušte zaškrtnutí nebo zaškrtněte políčko Zobrazit tlačítka Možnosti vložení. Excel V nabídce Excel klikněte na Preferences Předvolby.

Zobrazit moznosti

V části vytváření obsahuklikněte na Upravit. V části Možnosti vyjmout a vložitzaškrtněte políčko Zobrazit možnosti vložení nebo jeho zaškrtnutí zrušte.

Zobrazit moznosti

Poznámka: Tato stránka byla přeložena automaticky a může obsahovat gramatické chyby nebo nepřesnosti. Naším cílem je Clenove neuveritelnych velikosti, aby pro vás byl její obsah užitečný. Mohli byste nám prosím dát vědět, jestli vám informace pomohly?

Zobrazit moznosti

Pokud chcete, můžete se podívat na anglickou verzi článku.