L Jak se priblizit clena

Ale právě podhorské louky zapadané sněhem a náročnější běžecké tratě jsou to, co závodníky nejvíce láká. V rámci hlavního nedělního závodu se těšte na dvoukolový třicetikilometrový okruh klasicky a desítku pro ty, kteří chtějí krásu Krušných hor zatím jen ochutnávat.

L Jak se priblizit clena

Oblastní pobočné spolky Ve snaze přiblížit své aktivity členům v regionech podporuje sdružení LEX vznik pobočných spolků na místní úrovni a to v souladu s platnými Stanovami. Smyslem pobočného spolku je sdružovat členy LEX z.

L Jak se priblizit clena

Členové pobočného spolku jsou vždy členy hlavního spolku LEX z. Příslušnost k pobočnému spolku je dobrovolná vedená záměrem podpořit sdružování lidí se stejnými zájmy a členů na místní úrovni.

L Jak se priblizit clena

Pobočné spolky se zaměřují především na tyto činnosti: pořádání odborných seminářů pro členy LEX, seminářů pro střeleckou veřejnost a akcí pro širokou veřejnost pořádání střeleckých cvičení LOSík a klubových závodů LOS na střelnicích v okolí informační a konzultační podporu uchazečů o zbrojní průkaz propagaci LEX na místní úrovni medializaci LEX v regionálních sdělovacích prostředcích.

Jan Mach Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

L Jak se priblizit clena

Jakub Engelmajer Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. V případě zájmu o zapojení do aktivit oblastního sdružení kontaktujte přímo koordinátory. Chybí vám podobné aktivity ve vašem regionu? Zapojte se do aktivit LEX a udělejte něco pro náš společný zájem!

L Jak se priblizit clena

Napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.!