Jaky druh kondomoveho kondomu je 17 cm clen

Mám velké obavy, že se do mě nebude moci dostat. Zároveň jsem měla den poté dostat menstruaci a proto jsem myslela, že je to právě ona menstruace, akorát přišla dřív. Napříč tomu, že jsem nepocítila žádnou bolest a také to takto nebylo poprvé? Sterilizace je sice vysoce spolehlivá metoda, obvykle je ale nevratná. Sexualita a pohlavní styk jsou témata, jenž bývala v minulosti často předmětem humoru.

S partnerem jsme provozovali nechraneny pohlavni styk, pricemz pred nim jiz jednou ejakuloval nasledne jsem jeho ud ocistila usty a k vyvrcholeni nakonec pri styku vubec nedoslo. Cca po 17 hodinach jsem si vzala prasek proti otehotneni Nulsora.

Menstruce mi zacala Je zde nejaka sance, ze k otehotneni dojde? Moc dekuji za odpoved. Dotaz byl tady ten Dobrý den,měla bych dotaz na ,kapky lásky" měla jsem před pár hodinama pohlavní styk se svým přítelem,trval necelých 10 sekund,nudělal se vůbec ani potom.

Hledala jsem si že kapičky lásky těsně před tím než se kluk udělá,nevím. Za 4 dny mám dostat menstruaci. Chtěla bych se zeptat zda je nějaká možnost otěhotnění,nebo zda se nemusím obávat,nebo si zítra koupit pozdní antikoncepci. Děkuju předem za odpověď,doufám že to dopadne dobře Chctěla jsem se zeptat jestli to je možné i když mám evoluci až po menstruaci vždycky. Obávám se toho,protože na tabletku ,po" nevím jestli stihnu zítra jedu ja dovolenou a nevím jak to stihnu.

Pohlavní styk byl přerušovaný, je Ovlivnuje tloustka tloustka clenu možné, když se partner vyvrcholil mimo vagínu a hned poté zase pokračoval v sexu, že mohu otěhotnět? Doposud jsem nebyla příliš sexuálně aktivní, s bývalým přítelem jsme se párkrát milovali, ale nikdy do mě nemohl vejít celý protože mě to bolelo a mám pocit, že jsem příliš úzká.

Teď mám nového přítele a když jsme se mazlili, tak jsem zjistila, že má opravdu hrubý penis. Mám velké obavy, že se do mě nebude moci dostat. Chtěla bych se Jaky druh kondomoveho kondomu je 17 cm clen, co by na to mohlo pomoci, zda existuje nějaký přípravek na znecitlivění nebo to chce jen čas a vagínu postupně "roztahovat". Děkuji předem za odpověď. Tvrdíte, že šlo nejspíše jen o drobné natržení panenské blány a já bych se Vás prosím ještě chtěla zeptat, jestli mám v takovém případě navštívit gynekologa?

Nebo zda to mám nechat být a navštívit ho jen tehdy, začnu-li pociťovat nějaké potíže?

Jaky druh kondomoveho kondomu je 17 cm clen Zastavit velikost penisu

Mockrát Vám děkuji za odpověď. Lucie pohlavní styk Dobrý den, pane doktore, je mi 20 let a doposud jsme s přítelem nepraktikovali pohlavní styk, pouze uspokojání rukou či orálně.

Avšak včera, když do mě přítel zasouval dva prsty a vsunoval je poměrně hluboko, najednou je vytáhnul a byly od krve. Nepocítila jsem žádnou bolest, netuším proto, zda se mohlo stát, že protrhnul panenkou blánu. Zároveň jsem měla den poté dostat menstruaci a proto jsem myslela, že je to právě ona menstruace, akorát přišla dřív. Stalo se to ale včera večer a od té doby jsem znova nekrvácela Začínám mít proto pochyby, zda se jednalo o časný příchod menstruace.

Je možné, že došlo opravdu k přetržení panenské blány pouze zasouváním dvou prstů? Jaky druh kondomoveho kondomu je 17 cm clen tomu, že jsem nepocítila žádnou bolest a také to takto nebylo poprvé? Mockrát Vám děkuji za odpověď, jste velice laskav, že se tu podobnými intimními dotazy zabýváte, velmi si toho vážím.

Nejvíce se ptáte

Lucie pohlavní styk Dobrý den, pritelkyne mela mit od vcera menstruaci ale nedostala to a dnes jsme měli sex a udělal jsem se do ní. Má 15 dní do ovulace. Přítelkyně je bez antikoncepce a nepoužili jsme ani kodnom.

Jaky druh kondomoveho kondomu je 17 cm clen 27 cm clen

Zhruba jak velká šance je že by otěhotněla? Předem děkuji za odpověď.

Jaky druh kondomoveho kondomu je 17 cm clen Zvyseny clena na gonadotropinu

Anonym Dobrý den, použil jsem s holkou prezervativ kondomběhem sexu jsem nevyvrcholil i tak v prezervativu byla nějaká tekutina, jaká je šance,že v tomto případě může otěhotnět? Pavel Ctirád pohlavní styk Dobrý den Chtěla bych se zeptat jestli je možné že jsem těhotná.

Navigační menu

Týden zpátky jsem měla svůj první sex. Byl chráněný ale přítel když se udělal do kondomu tak jsme ještě chvíli pokračovali. Ten den jsem měla zrovna plodný den ale kondom nebyl nijak poškozený. Je možné těhotenství? Barbora Je mi 36 a měla jsem první sex. Partner řekl, že jsem uzka tam dole.

  • Jak zvysit clena bez zarizeni
  • Do roku od počátku epidemie zemřelo přibližně 30 milionů osob.

Jak dlouho budu krvacet? Bylo to 2 dní po skončení menstruace. Citím dole tlak a pote krvacím a chce se mi často na zachod. Marcela Dobrý den,mohla bych se prosím zeptat když už jsem měla pohlavní styk a mám jít na očkování proti rakovině děložního čípku zjistí se to? A nebo měla bych nějaké příznaky? Předem děkuji za odpověď anonym pohlavní styk Dobrý den, chtěla bych se zeptat, když jsem měla v 17 s přítelem první nechráněný, mohu být těhotná? Neudělal se do mě, ale MS se mi zpozdila o 3 dny Předem děkuji za odpověď Ačkoliv je přítelkyně velmi mladá 16 bere antikoncepci, ale v danou dobu měla plodné dny, chci se zeptat jak moc těhotenství je pravděpodobné a kdy bude průkazné těhotenským testem nebo návštěvou u lékaře?

Jaky druh kondomoveho kondomu je 17 cm clen Prispet ke zvyseni clena

Anonym Dobrý den chtěl bych se zeptat Anonym pohlavní styk Dobrý den, měl jsem nechráněný sex s přítelkyní asi dní před dnem oluvace podle kalkulačky výpočtu plodných dnů. Plodné dny tedy měla, sex nebyl chráněný, ale vyvrcholil jsem mimo pochvu.

Malý obsah ale stekl na vagínu a možná se minimim sperma pomocí prstu dostalo i maximálně 2 cm do pochvy. Přítelkyni bolí prsa, ale to je častější problém a možná je to jen díky plodným dnům. Je možné otěhotnění? Děkuji za odpoveď.

Lubrikační gely

Tomáš pohlavní styk Dobrý den, když jsem měla buď den před plodným dnem nebo první plodný den cca 5 dní do ovulace a omylem mi přítel zavedl prst od spermatu do pochvy, ale Jaky druh kondomoveho kondomu je 17 cm clen na okraj, ne moc hluboko. Je možnost otěhotnění?

  • Jak zvysit pohlavi pero
  • Pohlavní styk – Wikipedie
  • S partnerem jsme provozovali nechraneny pohlavni styk, pricemz pred nim jiz jednou ejakuloval nasledne jsem jeho ud ocistila usty a k vyvrcholeni nakonec pri styku vubec nedoslo.
  • pohlavní styk - Gynekologické potíže - sdhoprechtice.cz

Jak hluboko se sperma musí zavést?