Hygienicky gel

A hádejte co? Netestujeme na zvířatech, výrobek vhodný i pro vegany. Vhodný je pro děti od jednoho roku. Pokožka je po jejich použití jemná a hebká.

Popis produktu Co je to a Hygienicky gel to funguje Hygienický gel se postará o důkladné umytí rukou i v podmínkách, kde není k dispozici voda a mýdlo.

Zvyseny clena za 5 minut

Gel se rychle vstřebává bez lepivého pocitu, nezanechává stopy a bio levandulová silice mu dodává příjemnou vůni. Panthenol a glycerol pečují o pokožku a omezují její nadměrné vysoušení.

Syn velikost penis.

Přípravek je biologicky zcela odbouratelný a na rozdíl od konvenčních produktů neobsahuje problematické chemické složky ropné deriváty, chlór, syntetické zahušťující polymery, umělou parfemaci a barviva. Netestujeme na zvířatech, výrobek vhodný i pro vegany.

Opravdu smetana muze zvetsit pero

K čemu se používá Pro rychlou, snadnou a důkladnou očistu rukou: na cestách hromadná doprava, madla, kliky, tlačítka ve veřejném prostoru toalety, placení na pokladnách, bankomaty, sdílené Hygienicky gel potřeby v přírodě umytí rukou před jídlem v domácnosti výpadek dodávek vody. Jak se používá Naneseme na ruce malé množství gelu 3 mldokonale rozetřeme po celé ploše rukou i mezi prsty a necháme zaschnout.

Tloustka normalniho terminu

Aplikujeme maximálně 10x denně. POZOR: konečným spotřebitelům můžeme z bezpečnostních důvodů v jednom balíku zaslat maximálně 5 l tohoto produktu.