Nejvetsi velikosti penisu

Rozličné metody měření byly do recenze také zařazeny. Pokud se ptáte, zda je 16 cm dost, odpověď zní ano.

Často jsou tyto průzkumy založeny jen na prohlášeních účastníků, což nám dává jistotu, že získané údaje budou nadhodnocené.

Tereza Pergnerová: V nejtěžších chvílích mi připadalo, že jsem zrůda

Podle Kinga si pánové zvětšují velikost svých penisů zhruba o 2,5 centimetru. I když byli účastníci průzkumů měřeni svými homosexuálními partnery, nebyla měření přesná.

Ženy měly namalovat ideální tvar penisu! Překlad

V některých studiích pak muži uváděli jako optimální délku 18,5 centimetru. Jak tedy měřit penisy?

Nejvetsi velikosti penisu

Kreativita sexuologů nezná hranic V roce tým vědců pod vedením Debby Herbenickové požádal mužů, aby si změřili své ztopořené penisy podle rozměrů kondomů.

Zjištěná průměrná délka činila 14,2 centimetru. Výrobce prezervativů Lifestyle použil důmyslnější postup. Dobrovolníci museli přijít do jednoho z cancúnských barů v Mexiku a protože byly zrovna prázdniny, dorazili především američtí studenti.

Proměňují plážové žabky v barevné umění

Zde se průměr přiblížil k 15 centimetrům při erekci. Odměnou byl alkohol zdarma. I toto měření ale podle odborníků nebylo reprezentativní. Autor: Redakce Ale pozor, mít velký penis není vždy výhra a ani malý penis není úplná tragédie!

Nejvetsi velikosti penisu

Muži sice většinou touží po pořádné výbavě, ovšem v praxi prý není žádnou velkou výhodou, naopak! Ženy si často stěžuji, že sex s partnerem, jehož míry jsou nad dvacet centimetrů, je spíš nepříjemný, bolestivý a někdy i zcela nemožný!

Navigační menu

Má velkou nohu, tak to ho bude mít pořádně velkého! Podle nosa poznáš kosa… Tyto a podobné řeči prý vůbec nejsou pravda.

Nejvetsi velikosti penisu

Britští vědci podrobili výzkumu víc než tisícovku mladíků, kterým poměřili nejrůznější části těla a došli k závěru, že žádná přímá úměra mezi jednotlivými tělesnými partiemi a penisem neexistuje. Roli hrají spíše geny, hormony, ale i životní styl… Každý penis je jiný Jeden je rovný jako tužka, druhý zahnutý jako banán, první silný, druhý tenký… Zkrátka a dobře, každý penis je unikát a stěží byste na světě našla dva stejné.

Češi v kalhotách nosí průměrných 15,89 centimetru.

Nepřehlédněte

Za Kongem jsou v průměrné velikosti dosahující více než 16,1 centimetru ještě Súdán 16,47 cmGhana 17,31 cmBolívie 16,51 cmKolumbie 17,03 cmEkvádor 17,77 cmVenezuela 17,03 cm a také Maďarsko 16,51 cm.

Maďaři mají absolutně největší pyje v Evropě s průměrnými 16,51 centimetru, následují Francouzi 16,01 cm, Češi 15,89 cm, Nizozemci 15,87 cm, Belgičané 15,85 cm, Italové 15,74 cm, Dánové 15, 29, Slováci 15,21 cm, Slovinci 15,13 cm a Bulhaři 15,02 cm. Nejmenší evropské penisy jsou naopak v Irsku — 12,78 cm, v Rumunsku — 12,73 cm a v Rusku —13,21 cm.