Nekdo zvetsil jeji pero opravdu

Svalstvo stahujte x po sobě a sérii opakujte alespoň 3x denně. První se nad tímto problémem zamysleli lékaři v Itálii a věřte nebo ne, mají úspěch. Není vhodné používat místo lubrikantu náhrady jako šampón, gel na vlasy a jiné pochybné náhražky.

Nekdo zvetsil jeji pero opravdu

Pak se na sebe podívám a opravdu, přísahám, žádný penis nemám, ani krátký, ani dlouhý, natož abych ho chtěla prodloužit o 7,5 cm. Ovšem penis je fakt fenomenální záležitost, rozhodně pro rod mužský. Hezky si tak chatujete s někým celkem sympatickým, vypadá ještě k tomu stydlivě, a najednou mi přistartuje penis na chat.

Nekdo zvetsil jeji pero opravdu

Většinou se na ten obrázek dívám znechuceně, protože na penisu, který na vás kouká z monitoru, není vůbec nic pěkného. Kladu si otázku, zda mám toho člověka bloknout, protože to vlastně nemilosrdně dělám, když mi někdo něco napíše a není to erotické, ale vulgární nebo totálně pitomé.

Ne, nechám ho, protože se mi omlouvá a tvrdí, že když toto posílal, tak myslel na mě. Ta omluva mě přesvědčí a na milou ozdobu majitele se už raději nedívám. Ale pozor.

Nekdo zvetsil jeji pero opravdu

Ten pán má asi velkou zálibu v tom posílat svůj penis na všechny strany. Co je na něm velmi sympatické, tak to je to, že nemá zábrany, že si myslí, že má nejdelší penis v EU. A co je ještě sympatičtější, že ho posílá i ve stavu klidném, svislém. A co je nepochopitelné je, že ho posílá, když ho chce uvést do stavu dlouhého či velkého penisu, tedy zvětšit ho nejméně o těch 7,5 cm.

Nekdo zvetsil jeji pero opravdu

Jde mu to i bez chirurgického zásahu nebo bez nějakých lživých návodů. Jde to i ostatním, ale o tom tady psát nechci.

5 způsobů, jak zvětšit penis

No jo, ale holky a ženy penis nemají, ovšem to by nesměly být na FB a nesměly by jím chodit stejné fotky od toho, co se tak rád fotí nahý. Setkávám se s jednou z nich Nekdo zvetsil jeji pero opravdu ona se opatrně ptá na to, zda mám také penis dotyčného.

Nekdo zvetsil jeji pero opravdu

Já mezitím počítač. Jenomže ta dobračka má těch penisů více, nejen od toho jediného, ale i od druhých, asi je sbírá.

Na co se muži nejčastěji ptají, co se týká zvětšení údu

Nebo má větší smůlu, že jí je posílají. Nebo štěstí? Ne, podle mě to je smůla. Prohlížíme si penisy a díváme se na různé tvary. Do hlavy mi tluče u jednoho velkého penisu obrovských rozměrů těch 7,5 cm.

Nekdo zvetsil jeji pero opravdu

Jak asi vypadá v klidovém stavu, ten se musí zvětšit tak o 12 cm nejméně. Máš chuť na sex, když to vidíš? Ani já nemám chuť na nic, dokonce ani na jídlo, když se na ty penisy dívám.

Zvětšování penisu není vše

Ale nadpis je o prodlužování penisu. A já jsem tak ráda, že to není jednoduchá operace, že ti, co mají malé penisy, neposílají svoje velikosti na chat, že se tím nechlubí, že se jim třeba prodlouží o 2, 5 cm, ale to se nedá nic dělat. Rozhodně bych nezvládla se na to dívat bez lítosti. A jak se znám, tak bych jim chtěla nějak Nekdo zvetsil jeji pero opravdu nebo pomoc. Tak to tedy nejsou. Čtěte více.