Jak zvysit svuj clen a kolik

Jestliže vaše video nezaujme do prvních 20 sekund, divák rychle najde křížek a video zavírá. Přispívat do ní však můžou všichni členové. Podpora při ošetřování člena rodiny je dávkou nemocenského pojištění nahrazující mzdu.

Jedná se o kooperativní minihru, ve které se s vašimi spolucechovníky budete snažit dosáhnout pokladů a zvýšit tak i sílu cechu. Hrát expedice jemožno na všech zařízeních. Expedice začíná každé úterý Jak zvysit svuj clen a kolik trvá 6 dnů. Každý hráč, který v okamžiku začátku expedice dosáhl Doby železné a je členem cechu, se může současné expedice zúčastnit. Do expedice se dostanete z hlavního menu vlevo dole. Mapa expedice Expedice se odehrávájí v džungli, k tomu je přizpůsobena i mapa a hudba.

Každý člen cechu má svoji část mapy, kterou musí prozkoumat.

Kolik peněz dostanete při péči o nemocného člena rodiny?

Času na to má každý tolik, kolik zbývá do konce celé expedice. Společný pro celý cech je však ukazatel postupu džunglí. Ten naleznete nahoře v okně, případně dole pokud hrajete na mobilní aplikaci.

Crochet Cropped Side Tie Hoodie - Pattern \u0026 Tutorial DIY

Ukazatel pokroku sčítá "expediční body" získané celým cechem. Po dosažení cíle získá cech určené množství síly. Síla cechu je pak přičtena každý den při přepočtu. Kliknutím na ukazatel získáte podrobnosti. Expediční body získáte za úspěšné vyřešení střetnutí stanoviště. Můžete zvolit hrubou sílu a přes hlídku se probojovat, nebo zkusit průchod vyjednat. Po každém průchodu otevřete truhlu s osobní odměnou a přesunete se k dalšímu stanovišti. Zpočátku je mapa zahalena v mlze — odkrývá se však spolu s vaším postupem do hloubi pralesa.

Jak zvysit svuj clen a kolik

Pamatujte, že větší stanoviště hlídají silnější posádky a proto je obtížnější přes ně projít. Nejbližší stanoviště je označeno žlutou šipkou. Řešení střetů Množství bezprostředně za sebou následujících pokusů k projití přes hlídku je omezeno na 8.

Za každou rozpoutanou bitvu ztrácí hráč jeden pokus. Počet pokusů je zobrazen v počítadle: Když vám pokusy dojdou, tak můžete buď čekat až se obnoví — 1 za hodinu, nebo si je dokoupit. Pokus je možno dokoupit za medaile či diamanty tedy ne za mince jako výzkumné body. První dokupované pokusy jsou velmi levné, ale s každým koupeným se cena za jeden zvyšuje. Nicméně takto nabyté ceny se s koncem výpravy zresetují a na začátku další expedice budou opět na výchozí hodnotě.

Expediční body přidáte k výpravě po každé bitvě — tedy i po té prohrané. Samozřejmě ale prohra přinese bodů méně než výhra. Zároveň jsou tyto cíle sdílené všemi členy cechu.

Boje Jak je psáno výše, přes stanoviště můžete přejít dvěma způsoby. Bojem, nebo vyjednáváním. Boje probíhají naprosto stejně jako kdekoli jinde ve hře kampaň, PvP, CvC Celková obtížnost pro hráče expedice zavisí na pokroku daného hráče ve stromu výzkumu v době začátku expedice.

Během postupu džunglí můžete čelit dvouvlným armádám nebo třeba jednotkám s různými bonusy. Vyjednávání Rozhodnete-li se vyjednávat, budete muset uplatit skupinu pěti domorodců.

Jak zvysit svuj clen a kolik

Každý z nich má specifický požadavek na to, co po vás chce, a jelikož jejich jazyku nerozumíte, tak budete muset Jak zvysit svuj clen a kolik, co to vlastně je. Aby vás nechali projít, tak se musíte trefit do vkusu všem pěti. Zkuste jim nabídnout nějaké mince. Dva z pěti domorodců si je spokojeně odnesou, ale tři je jen schovají do kapsy a zůstanou stát. Že by chtěli trochu zásob? Jakmile máte suroviny zvoleny, můžete stisknout tlačítko "Plať a vyjednávej" v tuto chvíli ztratíte jeden Pokus.

Mějte na paměti, že dáváte suroviny z vašich vlastních skladů. Domorodci vám pak na ně sdělí svůj názor: Správně - vaše nabídka byla přijata!

Stejnou surovinu však můžou ale nemusí chtít i další domorodci. Špatná osoba - o surovinu má zájem jiný domorodec či více domorodcůne tento. Špatně - nabídka byla zamítnuta, nikdo o danou surovinu nemá zájem již ani nebude možné tuto surovinu příště nabídnout. Asi už jste si v okně vyjednávání všimli, že máte 3 šance.

Po každé nabídce 5 předmětů a kliknutí na tlačítko "Plať a vyjednávej", přijdete o jednu: Když je všechny promarníte, můžete si koupit Nejspolehlivejsim narustem clena za diamanty, anebo se vzdát a zkusit to později znova.

V tom případě pak můžete nabízet ty samé suroviny, ale poptávka domorodců už bude jiná. Expediční obtížnosti Mapu expedice můžete projít ne jednou, ale až čtyřikrát týdně! Pro opětovné dobytí mapy musíte odemknout vyšší obtížnosti 2. Klikněte na ikonu hvězdy v levém horním rohu a otevřete přehled obtížností: Jak zvysit svuj clen a kolik je první obtížnost a je pro všechny ihned dostupná.

Musíte v nájmu nového spolubydlícího nahlásit majiteli bytu?

K odemknutí dalších musí vůdce nebo zakladatel cechu zaplatit zbožím z cechovní pokladny. Přispívat do ní však můžou všichni členové. Ceny odemknutí obtížností závisí na době a počtu členů v cechu v čase zahájení expedice. Každý hráč navyšuje potřebnou cenu dle své aktuální doby.

co jíst nebo pít pro zvýšení stavu

Cech pak musí k odemknutí obtížnosti zaplatit za všechny dohromady. Daná obtížnost je potom dostupná všem v cechu, kdo se expedice účastní.

Jak zvysit svuj clen a kolik

Mistrovství cechů Mistrovství cechů posouvá cechovní expedici na jinou úroveň, probíhá napříč světy! Během 6denní expedice můžete proti těmto cechům bojovat. Ujistěte se, Jak zvysit svuj clen a kolik co nejvíce spolucechovníků bude moci expedici dokončit, a dostat tak cech až na samý vrchol žebříčku! Chrám relikvií Chrám relikvií je velkolepou budovou určenou zvláště pro fandy expedicí.

Nákresy k němu lze získat právě při expedicích řešením střetů anebo přispíváním k jeho vylepšování v městech ostatních. Disponuje pouze jediným pasivním bonusem - Hon za relikviemi. Hon za relikviemi vám dává šanci získat speciální odměnu vždy, když vyřešíte nějaký střet. Napravo se nachází ikona, která když se rozsvítí, znamená to, že se někde na mapě nachází relikvie.

Může se klidně nacházet i v ještě neodkryté oblasti pod mlhou.

V takovém případě budete v expedici muset pokročit, dokud mlha nezmizí, a následně pak můžete Zvyseni clena po dobu 5 dnu sebrat a odměnu v ní skrytou získat. Dejte pozor, abyste na nějakou nezapomněli, než přejdete do vyšší obtížnosti! To by jinak zmizela v nenávratnu Relikvií jsou hned tři druhy - běžné, neobvyklé a vzácné.

Samozřejmě je vyšší pravděpodobnost, že se objeví běžná než vzácná. Toto se ale mění s tím, jak postupně budete svůj Chrám relikvií vylepšovat. Šance na vzácné relikvie poroste, na běžné naopak klesne. Zde je přehled, jaké odměny můžete z relikvií získat. Běžné Stříbrná.