Trysky pro zesileni

Zesílení proudu vzduchu způsobuje také speciálně tvarovaná čepel, která vytváří efekt přisávání okolního vzduchu tzv. Obrázek 1: Funkce vzduchových nožů Druhy vzduchových nožů. Sem patří: Ward-Leonardova skupina se skládá z asynchronního motoru, který pohání dynamo konstantní rychlostí otáček, z dynama se přivádí napětí na stejnosměrný motor a tím provádíme současně regulaci rychlosti motoru a i jeho výkonu, dynamo má cizí buzení, Zesílení je x.

Navrhneme řešení ofukování pro váš provoz přesně podle vašich potřeb.

Trysky pro zesileni

Pro porovnání současného stavu spotřeby stlačeného vzduchu s novou technologií vám provedeme měření a následné porovnání obou spotřeb. Vypočteme vám návratnost investice do nové technologie.

Trysky pro zesileni

Zajistíme montáž a uvedení do provozu. Šetřete náklady při ofukování. Jak stlačený vzduch pomáhá v průmyslu Vysoušení a odstranění vrstev kapalin na povrchu výrobků Odfouknutí prachu a nečistot Přepravení, přidržení, třízení materiálů vzduchem Ochlazení nebo zahřátí materiálů Neutralizace statických nábojů Ofukovací nože Ofukovací nůž se skládá ze dvou částí těla a planžety.

Trysky pro zesileni

Materiálové provedení může být slitina hliníku, nerezová ocel nebo plast. Maximální pracovní tlak je 8 barů. Zvýšit sílu proudu lze zvětšením štěrbiny, tj.

Trysky pro zesileni

Zesílení proudu vzduchu způsobuje také speciálně tvarovaná čepel, která vytváří efekt přisávání okolního vzduchu Trysky pro zesileni. Coanda efekt. Tento typ ofuku je vhodným řešením trvalých ofuků vašeho provozu. Obrázek 1: Funkce vzduchových nožů Druhy vzduchových nožů.

Trysky pro zesileni