Jak zvysit clena pouze masazi

Sportovní masáž si mohli dovolit jen bohaté kluby nebo majetní jedinci. Příště Vám přineseme základy správného saunování a všech základních vodních procedur. Reflexní terapie nemá žádné vedlejší účinky a je vhodná pro všechny věkové kategorie. Masér rozsah pohybů i použitou sílu s dalšími opakováními zvyšuje.

Pokud ano, doporučujeme Vám svěřit se nejdříve do péče univerzitně vzdělaného fyzioterapeuta, který provede diagnostiku příčiny, uleví Vám pomocí měkkých technik, případných mobilizací páteře a periferních kloubů nebo fyzikální terapií a na závěr Vám doporučí, jak můžete cvičením eliminovat příčinu bolesti do budoucna.

Jak zvysit clena pouze masazi

Pokud nemáte akutní bolesti ale jen chcete svému tělu dopřát odpočinek a regeneraci, je masáž velmi přínosným doplňkem péče o pohybový aparát. Při masáži dochází k uvolnění měkkých tkání a do krevního oběhu jsou vylučovány některé hormony, díky čemuž se budete cítit uvolněně a příjemně.

Ve FYZIOklinice nabízíme klasické masáže prováděné maséry, ale i zdravotní fyzioterapeutické masáže prováděné našimi terapeuty.

Jak zvysit clena pouze masazi

Od všech našich masérů a terapeutů vyžadujeme především profesní odbornost, chuť se neustále průběžně vzdělávat, cit pro mechaniku lidského těla a příjemné chování a komunikaci vůči klientovi. Kromě masáží u masérů nabízíme v rámci spolupráce s Vyšší odbornou školou zdravotnickou a Střední zdravotnickou školou 5 května některé dny masáže u studentů 3.

Jak zvysit clena pouze masazi

Z hlediska časové dotace pro praktickou i teoretickou přípravu masérů představuje studium masérství na střední škole velmi dobrý základ pro kvalitně a bezpečně provedenou masáž. Z kapacitních důvodů však masáže u studentů probíhají pouze v období od září do června, v době letních Jak zvysit clena pouze masazi jsou pozastaveny.

Jak zvysit clena pouze masazi

Odborným garantem masáže je vedoucí fyzioterapeutka Mgr. Iva Bílková, Cert.