Jak zvysit svuj clen na 3.5, Account Options

Forex street, neboli FXstreet. Vzdělávací články, cenové grafy, cizí měny, semináře, ekonomické a forex zprávy.

I84v29a90n 69C15h93v51á81l17n59y Pro hnutí ANO jsou důchodci jednou z nejdůležitějších voličských skupin, pokud ne přímo nejdůležitější.

Jak zvysit svuj clen na 3.5

Velká část z nich mají existenční problémy nebo jsou dokonce ohroženi exekucemi je třeba objektivně říci, že za jejich současnou situaci nemůže až tolik A. Babiš, ale zejména předchozí vlády. Navíc se neorientují se v dnešních politických a odborných debatách a neumí rozlišovat fakenews. Nelze se jim proto divit, že je zajímá především výše jejich důchodů a svůj voličský hlas klidně "vymění" za koblihu v podobě slibu o navýšení důchodů.

Jak zvysit svuj clen na 3.5

Na rozdíl od roztříštěné opozice tohle Babiš pochopil, a proto populisticky slibuje a navyšuje důchody bez ohledu na reálné možnosti státního rozpočtu. Příští rok je volebním rokem do poslanecké sněmovny, na což se Babiš s Prchalem připravuje už 4 roky. Ani koronavirus a s ním spojený propad ekonomiky cca miliard nebrání Babišovi, aby se těsně před volbami nepokusil za peníze státního rozpočtu koupit si hlasy důchodců. Chce-li opozice Babiše porazit, pak se musí poučit z historie.

Jak zvysit svuj clen na 3.5

Na Slovensku se za Mečiarovy vlády říkalo, že kdo chce porazit Mečiara, musí slibovat víc než on. Slibuje-li Babiš důchodcům navýšení o korun, pak by opozice měla slíbit korun.

Vzdělávací články, cenové grafy, cizí měny, semináře, ekonomické a forex zprávy. Copyright © - FXstreet.

Takovéhoto závazku se není třeba bát, protože pokud opozice volby vyhraje, pak po odstavení hnutí ANO od dotací ze státního rozpočtu i od nehospodárného plýtvání bude na slíbené navýšení dostatek finančních zdrojů. Na závěr ještě malá poznámka k příspěvku pana Lošotha - nemyslím, že by státní zaměstnanci byli až tak probabišovští, i když samozřejmě ti, kteří se díky hnutí ANO dostali do funkcí či k jiným benefitům, ho určitě budou volit.

Na druhé straně věřím, že je stále více zaměstnanců, kterým vadí mafiánské způsoby ANO na úřadech a kteří Jak zvysit svuj clen na 3.5 určitě volit nebudou.