O muzskych velikostech

Vždyť byl uctíván v některých starověkých kulturách. Na druhou stranu je ale pravda, že co do šířky penisu muži ve srovnání s dalšími primáty bezkonkurenčně vedou. Ale výzkumy potvrzují, že ženy zcela přirozeně považují vybavenější muže za přitažlivější a žádanější. Pravdu zjistíte, až mu sundáte kalhoty! Jaká jsou tedy fakta a co jsou naopak mýty?

O muzskych velikostech

Mýty o velikosti mužské pýchy O velikosti mužského přirození se toho namluví hodně, ale kde je pravda? Na velikosti prý záleží Začneme tím, proč se velikosti penisu tolik věnujeme.

Všichni víme, že pro muže je počet centimetrů více než důležitý. Ženy si neberou pravítko do postele O muzskych velikostech neřeší přesná čísla.

Ale výzkumy potvrzují, že ženy zcela přirozeně považují vybavenější muže za přitažlivější a žádanější.

O muzskych velikostech

To je však způsobeno tím, že muž s více centimetry se chová sebejistě. Ženy neřeší přesná čísla, ale rády věří různým metodám, jak poznat, co se skrývá pod kalhotami, aniž by je sundaly.

Na velikosti záleží: Ženy přistiženy při lži

Penis vs. Kolikrát za život jste toto tvrzení slyšela?

O muzskych velikostech

Velikost mužského přirození nesouvistí s velikostí nosu. Takže velký nos není jistota velkého penisu. Kdysi se mluvilo a vzdálenosti mezi ukazováčkem a palcem. Vědcům to však nedalo a zjišťovali, co je na tom pravdy.

O muzskych velikostech

Přišli na to, že čím menší rozdíl je v délce prsteníku a ukazováčku, tím větší má muž penis. Asi je to odvozeno od toho, že s takovýma rukama se věnují většímu nástroji :-D Penis vs. Pravdu zjistíte, až mu sundáte kalhoty!

O muzskych velikostech

Autor: jpž e.