Casopis Zoom Magazine.. Časopis Prima ZOOM

But opting out of some of these cookies may have an effect on your browsing experience. Najdete tam reportáže ze světa, zajímavosti o tom, jak funguje člověk, historii a úchvatnou přírodu, rozhovory s inspirativními lidmi.

These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies.

Nejoblibenejsi smetanovy zesilovac

But opting out of some of these cookies may have an effect on your browsing experience. Další číslo čtvrtletníku Prima ZOOM přináší spoustu pestrých informací a zajímavostí na sto stranách. Spot na aktuální číslo Aktuální vydání navíc obsahuje speciální dárek ke každému číslu zdarma, a to unikátní přílohu — let Škoda — od kola po auta budoucnosti, protože náš nejslavnější podnik slaví letos právě sto let a čtvrt století k tomu.

Please leave this field empty.

Škodovky jsou součástí naší historie, naší kultury, našich životů. Těch filmů, v nichž si zahrály?

Pilotní číslo časopisu Prima Zoom vyjde ve čtvrtek První číslo časopisu má padesát stran a vychází v nákladu padesáti tisíc výtisků. Hlavní téma prvního čísla je nazváno Turecká hrozba a slibuje historický exkurz do dějin Osmanské říše, Součástí vydání je i detailní televizní program kanálu Prima Zoom na celý měsíc.

Co by byl film Vesničko má, středisková bez škodovky? Se vším, co k nim patří — tedy i se škodovkami.

Rozmery clena

Škoda je totiž něco jako rodinné stříbro. A proto jsme pro vás připravili speciál ke Kromě dějin Osmanské říše naleznou čtenáři v prvním čísle časopis rozhovor s prestižním fotografem divokých zvířat Petrem Slavíkem nebo ředitelem pražské ZOO Miroslavem Bobkem, věnovaný Laosu.

Arapska kultura - 4. dio - 25.04.2021.

Zahraniční rubriku otevře článek Svět podle Putina, dále si mohou zájemci přečíst příběh Reinharda Heydricha nebo připomenout zkázu lodi Britannic. Texty v časopise Prima Zoom jsou poutavě napsané a informace dány do souvislostí.

Zvysene cleny clenu

Lenka Klicperová se zapsala do povědomí jako dlouholetá šéfredaktorka časopisu Lidé a Země a jako válečná reportérka specializující se zejména na problematiku války s Islámským státem v Iráku a Sýrii. Je nositelkou devíti cen a nominací v soutěži Czech Press Photo — jak za fotografie, tak za videoreportáže. Lenka se mimo jiné věnuje také přednáškové činnosti na Univerzitě Hradec Králové, je spoluautorkou několika dokumentů a v neposlední řadě vydává i knihy.

Časopis zároveň prošel redesignem s moderní a svěží grafikou pod taktovkou Jany Vahalíkové. Nově je členěn do tří základních sekcí - Zoom in, Civilizace a Planeta. Lenka Klicperová se zapsala do povědomí jako dlouholetá šéfredaktorka časopisu Lidé a Země a jako válečná reportérka specializující se zejména na problematiku války s Islámským státem v Iráku a Sýrii. Je nositelkou devíti cen a nominací v soutěži Czech Press Photo — jak za fotografie, tak za videoreportáže.