Kondomy pro maly clen

V roce ale jejich poměr opět stoupl na 7,3 procenta. Muži neradi nakupují kondomy s označením velikosti S a M. Stejný motiv čtverců se pak projevuje i na jednoduše tvarovaných baleních po více kusech nebo s mixovanými druhy.

Kondomy pro maly clen

Komplikace v boji proti AIDS: příliš krátké kondomy Upozornili na to místní poslanci, kteří se vrátili ze studijní cesty ve vybraných regionech. Delegace poslanců obdržela zejména v oblastech postižených epidemií viru HIV a navazující nemoci AIDS řadu stížností na jednotnou velikost prezervativů.

Kondomy pro maly clen

V některých regionech "existují důkazy o tom, že lidé mají větší pohlavní orgány, a proto by se měla uvážit dodávka větších kondomů". Člen parlamentní komise Tom Aza naplno zdůvodnil v ugandské televizi NTV nechuť mužů ochranu používat. Jeho poslanecký kolega Merard Bitetkyerezo zase uvedl, že někteří mladí muži si stěžují, že jsou Kondomy pro maly clen kondomy příliš krátké a že se do nich při sebelepší vůli nedokážou dostat.

Kondomy pro maly clen

Poslankyně Sarah Netalisileová vyjádřila v této souvislosti obavy, že problém velikosti vystavuje místní mladé chlapce a dívky hrozbě nakažení AIDS i přesto, že se po osvětě o bezpečný styk poctivě snaží. Členové parlamentu hodlají proto vyzvat výrobce a distributory kondomů, aby brali ohled na regionální odlišnosti a zajistili přísun použitelného zboží.

Že je odlišný přístup ohledně velikosti daných orgánů nutný ukázala už například studie z roku v Indii, kde se zjistilo, že naopak 60 procent Indů má penis kratší o 2,4 centimetru Kondomy pro maly clen mezinárodnímu velikostnímu standardu mezinárodních značek kondomů.

Kondomy pro maly clen

Třicet procent místních mužů se dokonce musí potýkat s hrozivou mezerou až pěti centimetrů. Díky rozsáhlé osvětové kampani v Ugandě klesl počet lidí nakažených virem HIV z 18 procent v roce na 6,4 procenta v rocečímž se země stala jednou z nejúspěšnějších v boji proti nemoci.

Kondomy pro maly clen

V roce ale jejich poměr opět stoupl na 7,3 procenta.