Muži i ženy ve Vidicích ukázali své kvality

Víkend po Haima cupu 29.6.2019, jsme jeli oplatit účast týmů na našich soutěžích do Vidic. Poprvé, jsme okusili místní těžkou dráhu, která má kopcovitý terén. Po prvním kole, jsme vedli s časem 16,45 s. Soupeři ani v druhém kole nás nepřekonali a tak jsme šli na start s jistotou vítězství. Proto jsme odstartovali do druhého pokusu tzv. na krev a zkusit pokořit náš starý osobák 15,84 s . To se povedlo a v čase 15, 31 s tým docílil rekordu místní tratě i svého osobáku. Poděkování za výpomoc na proudu patří Tomášovi Pohančeníkovi z Horního Metelska.

Ženy také ovládly svoji kategorii a také dominovaly po celou soutěž. Zvítězily v čase 22,94 s. Poprvé se v jejich řadách po pauze objevila Adéla Krumlová a za výpomoc děkujeme Simoně Kocúrkové z Mračnic.

Článek o našem úspěchu najdete – ZDE

Fotogalerie – ZDE


Video z útoku mužů / čas 15,31 s :