Muži na dvoukole Hořiny předvedli dobré výkony

Poprvé v této sezóně, se představil tým mužů s novým strojem v hasičské lize ,, O pohár Hořiny”. Čekalo nás dvoukolo. V sobotu v Oplotě a v neděli v Křenovech.

V Oplotě 25.5.2019 jsme si v prvním kole připsali neplatný pokus po zaváhání proudaře na základně. Na podruhé už vše klaplo a sestřikem vlevo 15,50 s a vpravo 16,18 s jsme brali 8. místo. Představil se i nově tým mužů B, který měl ve své sestavě i dvě ženy na koši a narážce. Ti dokončili první pokus v čase 18,74 s a druhý pokus 18,23 s. Co ale chybělo,aby se stali soupeřem o pořadí áčku. Sestřik jednoho z proudů byl 16,20 s. Velmi nás výkon tohoto týmu překvapil a určitě ještě letos vyběhne.

V Křenovech 26.5.2019 už se dařilo lépe. První pokus opět nevyšel a byl neplatný, ale ukázalo se sestřikem levého proudu v čase 15,30 s, že máme na dobré a lepší výsledky. Ve druhém kole už vše vyšlo a sestřikem vlevo 15,93 a vpravo 15,94 z toho bylo krásné 6. místo ze 20 týmů.

Věříme, že patnáctkové časy budou padat už častěji než loni. Děkujeme panu Válkovi za postavení mašiny, funguje skvěle. Chceme také poděkovat SDH Oprechtice a členům sportovních týmů za finanční výpomoc.

Videa z útoků :