Muži-ohlédnutí za rokem 2015

?

V letošním roce jsme díky mladým hasičům,kteří dovršili 15-ti let,mohli postavit na start okrskové soutěže dva týmy.První tým složený z mladších členů a druhý tým veteránů.

Musíme vyzdvihnout veterány,kteří se dokázali dát dohromady.I bez pořádného tréninku předvedli nejrychlejší čas soutěže v požárním útoku.Pozadu nezůstali ani jejich mladší kolegové.Ti zase zaběhli nejrychlejší štafetu soutěže.Bohužel se jim nepovedlo dokončit požární útok,když při jejich startu nepřálo počasí v podob silného protivětru a nepovedlo se jim sestříknout plechovku.

Tým veteránů získal krásné 3.místo.Mladší tým byl diskvalifikován po nedokončení požárního útoku.

Starosta a velitel sboru děkují Všem zúčastněným za vzornou reprezentaci naší obce i sboru.

Fotogalerie ze soutěže zde

Aktuální složení týmů

1.tým – Dolejš Radek,Pejsar Jiří,Pejsar Václav,Pejsar Martin,Ježo Miroslav,Haas Daniel,Weber Josef

2.tým – Pitter Drahoslav,Voráček Josef,Pejsar Josef,Haas Jaroslav,Haas Josef,Jandečka Jiří,Váchal Pavel