Muži reprezentovali na noční soutěži v okrese Praha-západ

V sobotu 12.5.2018 tým mužů vyrazil do obce Sloup ( okres Praha- západ ), společně s dalším týmem z okresu SDH Štítary.

Brali jsme tuto akci, jako reprezentaci našeho sboru a obce. Ač se nám nezadařilo podle našich představ 5. místo v kategorii mužů ze 14 týmů nebylo k zahození.

Atmosféra na této soutěži byla skvělá a bylo o nás hodně slyšet, díky komentátorovi. První pokus se nepovedl strojníkovi při druhém zase na rozdělovači, ale tohle vše, se na nočních soutěžích děje. Pro nás to byl první závod v této sezóně v noci a před blížící se Chodskou noční hasičskou ligou určitě dobrý trénink.

Poděkování patří pořadatelům z SDH Sloup, Michalovi Polívkovi ze Štítar za zaběhnutý proud a Simoně Vlasákové, která nám zaskočila od našich holek na béčkách.

Odjeli jsme plní zážitků a poznali zase jiný kout republiky.

Sestava :

koš – Václav Pejsar, narážka – Petr Voráček, stroj – Josef Fajt, béčka – Simona Vlasáková, rozdělovač – Martin Gombár, l.proud – Jiří Ticháček, p.proud – Michal Polívka

Klip ze soutěže :