Muži v celkovém pořadí hasičské ligy O pohár Hořiny, končí na 8.místě

V Srbicích se o víkendu konalo poslední kolo hasičské ligy ,, O pohár Hořiny ”. Muži na této trati, kde se běhá do kopce docílili 4. místa v čase 15,90 s, což znamená nový osobák týmu. Celkově v pořadí ligy se umístili na krásném osmém místě. Po dřívějších sezónách, kdy jsme okupovali poslední příčky, je to úspěch. Ženskému týmu, se tentokrát nedařilo a v Srbicích skončily na 6.místě. Celkově v hasičské lize obsadily 5. příčku. Při jejich prvním působení v Hořině, přesto neskončily na posledním místě.

Jak už jsme avizovali v Srbicích, naše působení v této lize na nějaký čas končí. Chceme si zkusit různé hasičské ligy v okolí i celé České republice. Chceme stále nabírat zkušenosti i jinde, než v Plzeňském kraji. Jak vše půjde a jak se mužský tým srovná s útoky na 3B, uvidíme na jaře. V letošním roce nás čekají, ještě dvě soutěže v okolí. 6.10.2018 v Nové Vsi a 13.10.2018 v Horšovském Týně.

Tabulku hasičské ligy zveřejníme, hned jak bude doplněna administrátorem. Děkujeme, za podporu všem, kteří nás přijeli povzbuzovat na jednotlivé závody. Určitě nám to pomáhá, když mají lidé zájem o naše působení.

Útok mužů v novém osobním rekordu 15,90 s :