Muži vstupují, již do třetí sezóny v Hořině

Netrpělivě vyhlíží start sezóny náš sportovní tým mužů. Během zimní přestávky, jsme nelenili a připravovali se na další sezónu. Začali jsme přestavbou stroje z obsahu motoru 1800 ccm3 na 2000 ccm3. Stroj nám sestavoval pan Nevřela v Sádku u Opavy. Finančně se na tom podíleli i členi týmu, za což jim patří poděkování a sponzoři.

Tým má ve svých řadách i některé další členy, kteří nám chtějí pomoci. Zimní příprava probíhala v atlet. tunelu v Plzni, poté v kult.zařízení v Zahořanech. Hned jak nám dovolilo počasí přesunuli jsme se ven a hojně využívali hasičskou dráhu ve Štítarech, kde nám kluci připravili perfektní podmínky i s časomírou.

S výkony jsme více než spokojeni, teď jen přenést tyto výsledky na závody. Pevně věříme, že tento rok bude pro nás úspěšný a že budeme zase o něco větší konkurence pro ostatní týmy.

Letos se soustředíme zejména na ligu ,, O pohár Hořiny ” a Chodskou noční hasičskou ligu.

Budeme rádi, když se na nás občas přijedete podívat na závody a povzbudit nás. Info o závodech najdete na hlavní stránce webu.

Klip ke startu sezóny :