Muži zápolili na třech soutěžích v jeden den

Mužský sportovní tým v sobotu 19.8.2017 se zúčastnil třech soutěží. Jelikož jsme slíbili naši účast už dříve, termíny se sešli v jeden den a my držíme slovo, představili jsme se brzy ráno Memoriálu Václava Zoubka v Chudenicích. Tam jsme obsadili třetí místo s časem kolem 20 s. Ihned odtud jsme přejeli do Staňkova, kde jsme sahali po našem novém osobáku. Jeden z proudařů ovšem nedostříkl na terč. Nebyli jsme jediní z důvodu delší tratě o 5 m. V druhém kole už trať byla zkrácena. Bohužel ne pokaždé se povede. Po problémech se spojem jsme, ale i přes to dokončili v čase 19,47 s a brali 5.místo. Po dvouhodinové přestávce doma už se opět vyjíždělo na třetí klání v Horním Metelsku. Tahle soutěž pro náš tým byla klíčová. Jelikož tým aktuálně v noční hasičské lize drží krásné 4. místo, potřebovali jsme se umístit do 5. místa a získat důležité body před finálovém kolem ve Štítarech. I když jsme nebyli spokojeni s našimi výkony podařilo se docílit 5. příčky s časem 20,44 s.

Ve Štítarech 2.9.2017 má tým možnost docílit 3. místa celkově. Jejich ztráta na třetí místo jsou pouhé 3 body. Byli by jsme rádi, aby jste nás přijeli podpořit. Velikou poklonu si zaslouží kluci, kteří si odnesli i nějaké šrámy, ale i přes to to dělají rádi. Veliké uznání putuje k našemu strojníkovi Pepovi Fajtovi, který odběhal celý den všechny útoky mužů i žen a ještě na noční lize běžel na stroji za SDH Nová Ves. Celkem tedy 10 útoků.

SESTAVA TÝMU : koš – Pejsar Václav, narážka – Voráček Petr, stroj – Fajt Josef, béčka – Brabec Josef, Ježo Vojtěch, l.proud – Ticháček Jiří, p.proud – Landkammer Zdeněk, Řehák Jakub

Jediné video ze sobotního dne :

Fotogalerie :