Muži zavítali na Prazdroj cup 2016

DSC_0915

V sobotu tým mužů brzo ráno vyrazil směr Plzeň, k účasti každoročního Prazdroj cupu v Plzeňském pivovaru. Každý rok na tuto soutěž jezdí mnoho hasičských sborů. Letos bylo v kategorii mužů 25 týmů, mužů nad 35 let 9 týmů a žen 12 týmů. Velký obdiv, byl upřen hlavně k týmu z Chlumčan nad 35 let, jejichž členi měli věk i přes 80 let, přesto svůj pokus dokončili.

Náš tým mužů měl velmi pěknou podporu od našich fanoušků, kteří nás přijeli vlakem podpořit. Velice jim děkujeme. O to víc nás mrzel výsledek soutěže. Po skvěle rozběhnutém útoku, bohužel povolila spojka hadice B u stroje a po pádu stroje už nebylo možné dokončit. Pokus byl jen jeden, tak to pro nás znamenalo umístění na chvostu pořadí.

DSC_0916

I když se týmu soutěž nevydařila, tak jsme s fanoušky prožili skvělý den a pokračoval po přejezdu do Štítar na tamním Night cupu 2016, kde už se nám zadařilo. Určitě se do Prazdroje příští rok vrátíme, je zde nádherná atmosféra.

 

 

 

 

Video našeho pokusu: