Mužům poprvé padla v Tlumačově šestnáctka

O víkendu 26. – 27.8.2017 pro tým mužů znamenal každý pokus vylepšení osobáku. Dva závody z říše snů, jsme odběhli ve Stříbře a druhý den v Tlumačově. Nezačalo to pro nás hned dobře. Po nastartování našeho stroje, jsme zjistili uvolněný setrvačník motoru. Naštěstí kluci ze Stříbra a H.Metelska nám vypomohli. Patří jim velké poděkování.

Ve Stříbře jsme v prvním pokusu docílili času 17,25 s. To bylo opět zlepšení předchozího osobáku. Hned v druhém pokusu jsme ještě vylepšili na čas 17,14 s. Levý proud měl sestříknuto v čase 16,50 s.

Druhý den v neděli, jsme vyrazili na oblíbený ,,Pohár Ekonoma ” do Tlumačova. Před dvěma roky tady náš tým začal svoji existenci. Tenkrát jsme zakončili závod v čase 25,33 s. O rok déle to byl čas 20,01 s. A do třetice letos v prvním kole časem 17,04 s. To nejlepší přišlo v posledním pokusu. Novým osobákem 16,75 s, jsme dosáhli vysněné mety pod hranicí 17 s.

Teď jen takové výkony podávat i nadále. Všichni kdo tuto sezonu za tým běhá zaslouží obrovskou poklonu.

Videosestřih z víkendových závodů : 

Pokusy ze Stříbra :