Na okrskové soutěži obhajoba vítězství mužů a žen

Opět po roce, jsme vyslali na okrskovou soutěž do Hříchovic dva týmy mužů, dva týmy žen a dva týmy dětí. Po loňském vítězství ve všech kategoriích, jsme jeli obhajovat. Stačilo málo, pouhá jedna vteřina u dětí, ale raději druzí se strojníkem z řad dětí než s asistencí dospělých. A to i u mladších dětí.

Děti starší skončily na druhém místě, jejich mladší kamarádi na 4. místě.

Ženy starší, se opět předvedly v dobrém světle a obsadily 5. místo. Mladší ženám se povedlo obhájit prvenství z loňska a po skvělé štafetě a ještě lepším požárním útoku slavily zasloužené vítězství.

V kategorii mužů, jsme představili poprvé na okrsku naši nově postavenou mašinu.

Muži starší, se nenechali na štafetě zahanbit a předváděli skvělé výkony. Škoda nedokončeného útoku, kdy se nepovedl spojit spoj na savicích. I přesto požární útok dokončili a umístili se na 7. místě. Mladší muži, kteří pravidelně objíždí soutěže celý rok ukázali, že spoje a ostatní věci mají v ruce. Dobře zaběhlá štafeta na prvním místě a požárním útokem o 6 vteřin rychlejším než druhý tým Stanětic, potvrdil vítězství v soutěži a obhajobě prvenství.

Příští rok, jako pořadatelé máme možnost doma docílit hattricku. Uvidíme.

Starosta sboru i všichni vedoucí týmů, děkují Všem soutěžícím. Vaše výkony byly excelentní.

Videoklip z okrskové soutěže : 

Kompletní velká galerie ze soutěže :