Náš sbor se probojoval do finále Ankety dobrovolní hasiči roku

zdroj : www.adhr.cz

Ahoj přátelé!!
S radostí Vám můžeme oznámit, že náš sbor se probojoval do finále Ankety dobrovolní hasiči roku.
Budeme rádi za každý váš hlas.

Odkaz na hlasování :
nebo pomocí sms :
na tel. číslo – 900 77 06 ve tvaru HASICI (mezera ) SJZC5

Více informací o anketě :

Devítičlenná odborná porota Ankety Dobrovolní hasiči roku dnes oznámila nominace 25 jednotek a 25 sborů dobrovolných hasičů z celé České republiky, kteří budu oceněni za profesionální provedení zásahu a preventivní a výchovnou činnost. Začalo tak finále 9. ročníku Ankety, ve kterém bude moci veřejnost až do 20. října hlasovat o nejlepším zásahu a činosti roku 2019. Cílem Ankety je najít, ocenit a finančně a věcně podpořit činnost dobrovolných hasičů a současně upozornit veřejnost, že jsou nepostradatelnou součástí našeho integrovaného záchranného systému. Díky partnerům finalisté na prvních třech místech k ocenění také obdrží finanční a věcné ceny v minimální celkové výši 1.850.000 Kč.

V rámci listopadového slavnostního vyhlášení obdrží finalisté, kteří se umístí na prvních třech místech finanční a věcné ceny v celkové výši 1 850 000 Kč a záchranářskou techniku v hodnotě 400 000 Kč. To vše zejména díky generálnímu partnerovi Ankety, společnosti GridServices a hlavním partnerům, kterými jsou společnosti Net4Gas, Lesy ČR, Nadace ČEZ, Ford Motor Company a společnost DCom. Partnerskou strukturu pak doplňují společnosti Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra, GINA Software, E.ON Česká republika, Požární bezpečnost, Brnocar, Techsport, Teleskopické stožáry, Rescop, Víno Prokeš a Veletrhy Brno. Finanční prostředky jsou účelově vázány na pořízení hasičského vybavení a zařízení spojené s posláním dobrovolných hasičů. Za tento finanční dar si finalisté pořizují například nové požární hadice, proudnice nebo čerpadla pro čerpání zatopených prostor.

Slavnostní vyhlášení budou moci všichni zájemci sledovat živě prostřednictvím on-line streamu na internetu nebo v záznamu České televize, kde uvedení vyhlášení nejlepších jednotek a sborů dobrovolných hasičů roku 2019 proběhne formou zábavného společenského pořadu, kterým bude provázet Patron Ankety Petr Rychlý. Hudební část programu zajistí Patronka Ilona Csáková v doprovodu pěveckého souboru Kampanela a další.