Night cup Štítary 2016 : Muži přivezli bronz

IMG_3654

 

Sobotní večer jsme přejeli z Prazdroj cupu v Plzni na první naši noční soutěž Night cup 2016 ve Štítarech. Opět nás čekala velmi dobře pořádaná soutěž místními hasiči. Znovu krásná atmosféra, kde dokonce o přestávce mezi dalším kolem pokusů, byla připravena pro diváky Ohnivá show.

Startovali jsme zde v kategorii PS 12 s neupravenou mašinou, kde mají všichni stejné stroje mezi devíti týmy. Po prvním kole  pokusů, který měl hodnotu 21,86 sekund jsme byli na druhém místě a doufali, že by jsme mohli přivézt odsud pohár. Druhý pokus jsme tedy zkusili jít na riziko, všechno klaplo, jak mělo. Bohužel proudař až na konci dráhy, kde byla naprostá tma už nestačil nasadit proudnici. Přesto první pokus nám zajistil krásné 3. místo a letošní první místo na bedně a trofej.

 

IMG_20160904_023819

 

IMG_3660 IMG_3923