Velikost dobreho penisu

Pro chorobné obavy mužů ohledně této věci existuje dokonce odborné označení syndrom malého penisu a v nejtěžším případě mohou vést až k syndromu nespokojenosti se svým tělem. Většina mužů přitom má podle něj tendenci věřit tomu, že jejich pohlavní úd je menší, než je průměr. SIZE kondom můžete použít naše měřicí pásky a zjistit tak obvod vašeho penisu. Spojení studie nezjistila ani mezi velikostí penisu a oblastmi, odkud účastníci výzkumu pocházeli.

Partneři Délka a šířka penisu - otázky a odpovědi Dobrý den. Mám velký problém s malým penisem. Je mi 16 let a při ztopoření má pouhých 7 cm. Moc mě to vadí a bojím se e v budoucnu s tím budu mít problémy.

Popis produktu MY. SIZE - kondom - Šířka kondomů je nejdůležitější pro dobrý pocit z jejich použivání. Snadno odvíjecí: odvíjení MY. SIZE kondomů je při nasazování jednodušší, a to ve srovnání s mnoha jinými značkami kondomů, je jednodušší, protože je zapotřebí menší síla.

Větší bezpečnost: Použitím správného MY. SIZE kondomu se budete cítit bezpečněji, protože kondomy má optimální rozměry.

Seznamka GRAND (055) - P. Weiss: Velikost penisu

Kondom tak nemůže sklouznout a nemůže Vás tlačit. Špičková kvalita: Všechny MY. Ideální velikost kondomů? Perfektní velikost, je velikost, ve které se cítíte nejlépe. Větší velikosti kondomů nabízí větší komfort.

Velikost dobreho penisu

Velikost dobreho penisu také menší kondom může podpořit váš sexuální pocit. Důležité je, že se vy cítíte pohodlně s kondomem Velikost dobreho penisu kondom nemůže sklouznout. Několik studií ukázalo, že standardní kondomy jsou pro mnoho lidí příliš těsné nebo příliš široké.

Velikost dobreho penisu

To způsobuje menší bezpečnost a menší komfort. Chcete-li najít nejlepší fit MY. SIZE kondom můžete použít naše měřicí pásky a zjistit tak obvod vašeho penisu. SIZE 69 se doporučuje pro penisu obvod 14 až 15 cm.

Velikost dobreho penisu

SIZE - kondom 47 mm - cena za 1 ks. Rozměry: šířka 47 mm, délka mm doporučený obvod penisu 9,5 - 9,9 cm, doporučený průměr penisu 2,5 cm Tvar: válcovitý, s rezervoáremí Materiál: přírodní kaučukový latex nalubrikovaný Tloušťka stěny: 0,07 mm Výrobce: Velikost dobreho penisu. SIZE Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků.

Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH. Kontaktujte nás Vstupujete na stránky s erotickým nebo sexuálně orientovaným obsahem.

Vytvoř segmenty respondentů a vypočítej výsledky Analýza zajímavých souvislostí a závislostí DZD 5 Byly nalezeny zajímavé souvislosti u 8 otázek. Upozornění: V případě, že se Vám u otázky zobrazuje pouze jedna odpověď, nejedná se patrně o žádná senzační zjištění. Při interpretaci výsledků se vždy řiďte také výsledky uvedenými výše - pokud určitou odpověď zvolila většina lidí, nejsou zjištění zajímavá např.