Nejdelsi velikost pece. Získejte přehled o novinkách

Vzorky zdarma Pořád si nejste s výběrem té správné inkontinenční pomůcky úplně jistí? MP Mondo Point - doporučená délka chodidla pro danou velikost obuvi CM - doporučená délka chodidla pro danou velikost obuvi JPN - velikost určená pro japonský trh, je ekvivalentem k CM Výběr správné velikosti Správný výběr velikosti je u obuvi zásadní. Stačí si pozorně prohlédnout tabulku velikostí.

Nejdelsi velikost pece

Velikosti se u jednotlivých výrobců mohou lišit. Finální rozměr u hotové boty se může v závislosti na konstrukci, výrobním procesu a materiálovém složení mírně lišit. Zda se jedná o délku chodidla či stélky naleznete vždy v záložce u daného produktu Jak vybrat velikost.

Nejdelsi velikost pece

Jak postupovat dále? Nespoléhejte ale na to, že svou konfekční velikost znáte, a měření boků určitě proveďte. Zvolte vždy nejmenší možnou velikost, kterou lze podle výsledků měření použít.

Nejdelsi velikost pece

Příklad: Pokud naměříte obvod boků cm, volte velikost M 80 - cm místo velikosti L - cm Kapky jako ukazatel savosti vložky nebo kalhotek Už víte správnou velikost, takže je na řadě zvolit savost inkontinenční pomůcky. Pro zjednodušení na každém obalu najdete ukazatel v podobě kapek. V nabídce najdete vhodné řešení pro každý typ inkontinence - od vložek MoliCare Lady 0,5 kapky pro občasný lehký únik moči až po absorpční kalhotky MoliCare Mobile 8 kapek pro těžké formy inkontinence.

Nejdelsi velikost pece

Jen málo věcí dokáže znepříjemnit den jako právě boty, které jsou nepohodlné a způsobují otlaky. Při nákupu je důležité myslet zejména na to, že každé boty sedí trochu jinak.

Jednotliví výrobci totiž mohou používat lehce odlišné číslování.

Nejdelsi velikost pece

Zatímco v jednom obchodě jste zvyklí na velikost 37, v jiném můžete mít klidně 36, nebo naopak To samozřejmě není problém, pokud máte možnost boty vyzkoušet. Jinak tomu může být právě u online nákupů.

Nejdelsi velikost pece

I ty se ale dají zvládnout bez problémů.