Prumer velikosti pohlavi, Mapa světa podle velikosti penisů

Není tomu tak samozřejmě vždy. První kategorie je 9,66 až 11,66 cm, druhá 11,67 až 13,47, třetí 13,48 až 14,87, čtvrtá 14,88 až 16,09 a konečně poslední 16,10 až 17, Hand-Foot-Genital Syndrome. Průměrná délka mužského penisu?

Prumer velikosti pohlavi

Průměrná délka mužského penisu? Studie ukazuje, že jen 13,25 centimetru Lékaři se proto pokusili stanovit průměrnou velikost mužského penisu Reklama Prestižní lékařský magazín British Journal Urology International se rozhodl skoncovat s bludy o průměrné velikosti mužského penisu.

Průměrná délka mužského penisu? Studie ukazuje, že jen 13,25 centimetru Lékaři se proto pokusili stanovit průměrnou velikost mužského penisu Reklama Prestižní lékařský magazín British Journal Urology International se rozhodl skoncovat s bludy o průměrné velikosti mužského penisu.

Lékaři pro svůj výzkum použili data z 20 samostatných studií, přičemž vyřadili ty, které obsahovaly méně než 50 vzorků, byly prováděny samovyšetřením nebo neodpovídaly stanovenému standardu měření. Výsledkem této rešerše byl statistický vzorek 15 mužů ze Prumer velikosti pohlavi zemí světa. Diskutabilní závěry "nejrozsáhlejší studie" Data ukázala, že průměrná délka mužského penisu je ve ztopořeném stavu 13,25 centimetru a v ochablém stavu jen 9,35 centimetru.

Prumer velikosti pohlavi

Na první pohled zajímavá čísla mají ale jeden háček. Studie, které posloužily jako zdrojová data, zpracovávaly pokaždé něco jiného.

Prumer velikosti pohlavi

Penis ve ztopořeném stavu byl ve skutečnosti změřen jen u mužů, nikoli tedy u všech 15 tisíc, kteří jsou ve studii zahrnuti. Délka ochablého penisu byla naměřena zhruba u 7 tisíc dobrovolníků z 12 zemí.

  1. Průměrná délka penisu v erekci je 13,12 centimetru, tvrdí vědci - Denísdhoprechtice.cz
  2. Pondělí 3.
  3. Muz se pta na velikost clena
  4. Češi ve velikosti mužského přirození patří ke světové špičce 2.
  5. Jak jsou na tom Češi?
  6. UNIKÁTNÍ MAPA penisů: Kde je mají největší? Jak jsou na tom Češi? - sdhoprechtice.cz
  7. Pruzkum, jaka velikost vaseho clena

TIP: Do pěti let chtějí vědci pěstovat v laboratořích lidské penisy Studie BJUI rovněž zmiňuje, že měření neukázala statisticky významné rozdíly ve velikosti penisu mezi jednotlivými rasami. Nutno ale podotknout, že stěžejní části výzkumu se účastnili pouze dobrovolníci z Německa, Turecka, USA a Indie a v drtivé většině šlo o bělochy.

Z dalších závěrů výzkumu vyplývá, že neexistuje žádný vztah mezi velikostí chodidla, hmotností, velikostí varlat, či jinými tělesnými proporcemi a velikostí penisu a že extrémní velikosti jsou ve skutečnosti méně časté, než se čekalo.

Reklama British Journal Urology International onlinelibrary.

Prumer velikosti pohlavi