Situaci v našem sboru, před okrskovou soutěží, se nedalo jinak říct než ,,euforie ”. Tolik členů se zájmem o hasičský sport, ať už u žen, dětí nebo mužů, jsme u nás dlouho neviděli.

Po letošním roce hodnotit činnost mužů, je radost.

Vítězství mladších a druhé místo starších mužů na okrskové soutěži to jen podtrhuje. Sice po štafetách, jsme na tom nebyli dobře, ale schopnosti našich mužů, se ukázaly naplno při požárním útoku. Což znamenalo poskočení v pořadí na vyšší příčky.

Je vidět, že od té doby co se věnujeme častým tréninkům, to přináší své ovoce. Vize, že zde bude působit tým, který se bude častěji zúčastňovat soutěží, že bude u nás v obci šířit myšlenku hasičského sportu a přiláká ostatní členy ( zejména mladé ), se ukazuje jako správná.

Proto všichni členi tohoto týmu, chceme i dále pokračovat v reprezentaci našeho sboru v hasičské lize ,,O pohár Hořiny “. Vnímali jsme komentáře, že se umisťujeme na zadních příčkách. Věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého. Také víme jakou techniku zde máme.

I přes tyhle překážky, se chceme utkávat na soutěžích s těmi nejlepšími. Jen od takových týmů, se můžeme něco přiučit a donutí nás s jejich výkony se zlepšovat. Tak prosíme, mějte s námi trpělivost.

Příští rok, se sami budete moci přesvědčit, jaké výkony se v této lize podávají. Náš sbor, zažádal o pořádání soutěže v kalendáři ligy a bylo nám vyhověno. Termín zatím není potvrzen, ale včas vás budeme informovat.

Děkujeme všem soutěžícím za jejich čas, který sboru dávají ( není ho málo ) a jejich výkony.

Zde – Klip z okrskové soutěže 2016