Okresní kolo v hasičském sportu 19.9.2015

Po patnácti letech jsme se vrátili na okresní kolbiště.Znovu jsme si oprášili dovednosti zejména na štafetách jednotlivců a 4×100 m na oválu.

Samozřejmně je to jiná úroveň než na naší okrskové soutěži,ale i přesto si kluci vedli skvěle.Zejména jsme byli rádi,že dokončili všechny disciplíny narozdíl od jiných družstev.Bohužel pravidla povolují pokračovat v soutěži i když dvě disciplíny nejsou družstvem dokončené.

Náš tým skončil na 9.místě.Děkujeme všem zúčastněným za skvělý přístup během tréninků i soutěže.

Celkové výsledky

Celkové výsledky – muži

Celkové Výsledky
False

Okresní soutěž  OSH Domažlice Domažlice   19. 9. 2015
Muži
 startovní číslo  SDH Okres  PÚ  Štafeta 4x100m Běh na 100m s přek. Celkový součet pořadí Celkové pořadí
1.pokus P. 1.pokus P. Součet P.
2.pokus 2.pokus Družstva
1 Blížejov DNF 7 73,98 6 104,31 9 22 7
36,84 DNF
2 Hlohová 48,17 6 72,47 5 96,02 6 17 6
35,70 DNF
3 Křenovy 29,37 2 66,27 2 90,72 5 9 2
26,25 DNF
4 Pasečnice 31,47 5 69,00 4 99,44 7 16 5
39,36 DNF
5 Mračnice 34,17 3 DNF 8 87,14 3 14 4
30,36 76,77
6 Oprechtice 48,59 8 74,05 7 100,96 8 23 9
DNF DNF
7 Postřekov 41,39 4 68,88 3 85,33 2 9 3
31,15 66,42
8 Horní Kamenice 23,96 1 62,02 1 75,02 1 3 1
DNF DNF
9 Česká Kubice DNF 9 DNF 9 89,95 4 22 8
DNF DNF
Výsledky jednotlivců

Běh na 100m s překážkami – muži

False

Běh na 100m s přek. – Pořadí jednotlivců
Okresní kolo v PS Domažlice   19. 9. 2015
Muži
Pořadí Start. číslo Jméno kolektiv čas             I. pokusu čas            II. pokusu Výsledný čas
1 8 Harasimovič Jindřich Horní Kamenice 17,55 DNF 17,55
2 45 Rendl Antonín Česká Kubice 18,70 18,60 18,60
3 17 Snášel Patrik Horní Kamenice 19,05 19,64 19,05
4 44 Bečvář Michal Horní Kamenice 19,15 DNF 19,15
5 26 Sedláček Milan Horní Kamenice 20,45 19,27 19,27
6 36 Schleiss Martin Česká Kubice DNF 19,52 19,52
7 35 Váchal Libor Horní Kamenice 38,22 19,82 19,82
8 14 Hasenohrl Jakub Mračnice 20,94 20,41 20,41
9 23 Harmáček Tomáš Mračnice DNF 20,67 20,67
10 43 Cibulka Ondřej Postřekov 21,25 20,88 20,88
11 52 Knopf Robin Postřekov 21,24 DNF 21,24
12 3 Bufka Roman Křenovy 21,27 22,25 21,27
13 7 Kouřík Patrik Postřekov DNF 21,44 21,44
14 25 Cibulka Ladislav Postřekov 21,77 DNF 21,77
15 5 Bosák Viktor Mračnice DNF 21,89 21,89
16 13 Dufek Matouš Pasečnice 22,39 22,04 22,04
17 34 Mazanec Miloslav Postřekov 23,05 22,38 22,38
18 4 Vondrovic Martin Pasečnice DNF 22,42 22,42
19 12 Marián Václav Křenovy 23,07 22,48 22,48
20 15 Hoffmann Josef Oprechtice 22,63 23,69 22,63
21 30 Hřib Jan Křenovy 22,78 DNF 22,78
22 29 Škarda Josef Hlohová 22,99 23,40 22,99
23 11 Čapek Jiří ml. Hlohová 23,50 DNF 23,50
24 32 Bouda Ondřej Mračnice 24,86 24,17 24,17
25 21 Volkmann Aleš Křenovy DNF 24,19 24,19
26 24 Kněz Daniel Oprechtice 24,47 28,71 24,47
27 2 Čapek Václav Hlohová 24,66 DNF 24,66
28 9 Hofler Lukáš Česká Kubice 24,67 DNF 24,67
29 31 Kabourek Ladislav Pasečnice 24,75 25,19 24,75
30 20 Multrus Jan Hlohová 25,69 24,87 24,87
31 28 Forst Lukáš Blížejov 25,23 27,26 25,23
32 1 Forst Martin Blížejov 25,52 DNF 25,52
33 16 Anderle Petr Postřekov 26,05 26,64 26,05
34 51 Veber Marek Oprechtice 27,98 26,13 26,13
35 19 Kugl Luboš Blížejov DNF 26,47 26,47
36 10 Krčma Jakub Blížejov 31,82 27,09 27,09
37 39 Pavlis Jiří Křenovy 34,46 27,12 27,12
38 27 Martínek Jaroslav Česká Kubice 27,16 DNF 27,16
39 6 Váchal Josef Oprechtice 27,73 DNF 27,73
40 22 Bauer Jan Pasečnice 30,23 DNF 30,23
41 33 Haas Daniel Oprechtice 66,47 66,01 66,01
42 18 Šindelář Martin Česká Kubice DNF DNF DNF