Oprechtice SPORT – muži

Něco málo o nás ….

V srpnu roku 2015, byl založen okrskový tým pod hlavičkou SDH Oprechtice a složen ze členů Oprechtic a Stanětic. Chtěli jsme častěji jezdit a reprezentovat náš okrsek na okolních soutěžích. Po pár soutěžích v roce 2015, jsme se dohodli na první účasti v seriálu hasičské ligy ,, O Pohár Hořiny “.

V roce 2016, jsme se rozhodli pro název Oprechtice – muži. Stále reprezentujeme náš okrsek a budeme rádi, když nás kdykoliv doplní členi z dalších sborů v okrsku.

První sezóna v hasičské lize pro nás skončila úspěchem. Ač nováčci, zakončili jsme 13. místem z 15 účastníků. Nejvíce, ale jsme rádi za časový posun našich požárních útoků. Třikrát jsme vylepšili svůj osobák. Čas 25,33 s z loňské sezóny, jsme snížili na 18,54 s.

Rok 2017, jako druhý ročník bude pro nás ještě těžší. Tým má nové členy přicházející od dětí a stávající členové změněné posty. Přesto se s tím nějak poperem.

V roce 2018 jsme docílili osobního času 15,90 s. Stále se chceme zlepšovat a nově začít běhat na 3B a zkusit účast i v jiných ligách v republice.