OPH : Ženský tým pokořil osmnáctkový čas a skončil na bedně

V sobotu 4.8.2018 se konalo ve Strýčkovicích, jedno z dalších kol hasičské ligy ,, O pohár Hořiny ”. Na této dráze se nám vždy dařilo a ani tentokrát to nebylo jiné. Ženy letos poprvé nastoupily na start s uzdravenou členkou Alčou. To netušila, že z toho bude hned osobáček týmu a historicky nejlepší umístění žen v lize. Během útoku, holky ukázaly velkou bojovnost, kdy doslova nad nimi létaly hadice i s rozdělovačem. Výsledek byl čas 18,75 s. V druhém pokusu opět ukázaly podobný výsledek, kdy na jednom z terčů svítil čas 18,32 s na druhém bylo rozhodnuto o čase 18,99 s.

Muži se také nenechali tento víkend zahanbit. S časem 16,39 s skončili na krásném 7. místě, kdy nechali za sebou přímé konkurenty v tabulce Hořiny. Pro zajímavost na levém terči byl čas sestřiku 15,78 s. Stále muži čekají na první patnáctku. O to se můžou pokoušet příští víkend 11.8.2018 v Kostelci u Stříbra.

Videoklip z úspěšného víkendu :