Oprechtice SPORT – ženy

Po týmu, který působil pod naši hlavičkou dříve, jsme se rozhodli stejně jako u mužů v roce 2016, jít vlastní cestou. Zapojit mladé členky z našeho sboru a částečně doplnit tým z okolních sborů. Poprvé, jsme se sešly za účelem reprezentovat náš sbor na soutěži v Zahořanech 8.7.2017.

Jako zkoušku, jsme zvolily soutěž v kalendáři ligy ,, O pohár Hořiny ” v Lisově. Tam nás hasičský sport natolik chytnul, že jsme začaly přemýšlet o pokračování a objíždět soutěže společně s mužským týmem. Oslovily jsme ještě holky z okolí a rozšířily jsme naše řady.

V letošním roce plánujeme odjet, ještě pár soutěží. Příští rok uvažujeme o účasti v hasičské lize ,, O pohár Hořiny ”, zda to proměníme ve skutečnost se uvidí příští rok na jaře.

V roce 2018, jsme odjely celý ročník hasičských lig O pohár Hořiny a Chodské noční hasičské ligy.

Náš osobáček v tomto roce se posunul na skvělých 18,24 s.