Oprechtičtí hasiči pomohli dobré věci

V sobotu 3.2.2018 nás poprosila naše členka Lenka Fajtová, zda bychom nechtěli pomoci její kamarádce. Její rodinu v obci Miletice u Dlažova, postihl ve čtvrtek 1.2.2018 požár rodinného domu, kdy jim vyhořelo podkroví domu. Domluvili jsme se tedy v rámci sportovních týmů, zrušili plánovaný trénink a vyrazili jsme vykonávat činnost, která by měla být hasičům vlastní a to pomáhat. V počtu 10 lidí, jsme kompletně vyklidili celé podkroví od sádrokartonů a zateplovací vaty, která byla nasátá vodou po uhašení požáru. Všichni jsme se shodli, že jsme měli dobrý pocit z toho když jsme alespoň trochu mohli pomoci lidem v nouzi.

,, Chci poděkovat členům SDH Oprechtice, za dnešní ohromnou a zcela dobročinnou pomoc, mé přítelkyni a její rodině, při likvidaci následků čtvrtečního požáru rodinného domu v obci Miletice. Jsem opravdu hrdá, že tato veselá a pracovitá parta byla schopna ve svém volnu udělat něco pro ostatní bez vidiny hmotného zisku a vidinou získat zkušenosti a dobrého pocitu z pomoci potřebným. Děkuji za sebe a hlavně za rodinu domácích, kterým Vaše pomoc byla neskutečným přínosem ” vzkazuje Lenka Fajtová, která nás oslovila.

Naši hasiči, chtějí poděkovat za výborný guláš, který jim paní domácí uvařila. Rádi pomůžeme znovu, když budeme moci.

Fotogalerie z akce :