Oprechtičtí muži v Tlumačově desátí

Oprechtice-muži 1 – kopie

V neděli 28.8.2016 jsme po roce zavítali na Tlumačovský pohár Ekonoma. Celkem se zúčastnilo 31 družstev. Devatenáct družstev mužů a dvanáct družstev žen.

Oprechtický tým nastoupil po změnách v malinko upraveném složení. Přesto jsme oba útoky dokončili. První pokus měl hodnotu 20,01 s. Při druhém pokusu při problémech na koši a pád našeho proudaře u základny jsme dokončili v čase 21,38 s.

Bylo vidět, že tým je schopen podávat dobré výkony i ve složení oprechtických členů a i když nastane krizová situace, je schopen se s ní vypořádat.

Sestava Oprechtice – muži : stroj – Josef Nejdl, koš – Václav Pejsar, narážka – Kateřina Haasová, helfer – Daniel Haas, rozdělovač – Miroslav Ježo, pravý proud – Petr Voráček, levý proud – Roman Novák

VIDEA OBOU POKUSŮ :