Páté místo mužů na okresním kole v Domažlicích

Po třetí za sebou, náš sbor reprezentoval náš okrsek na Okresním kole v požárním sportu v Domažlicích. Letos jsme se dva měsíce, dopředu připravovali na dráze v kasárnách. Nabídl se nám Michal Hudec z Nové Vsi, že si kluky vezme do parády. Taky to bylo v závodě poznat. Všichni měli vyrovnané časy. Tréninky taky přinesly nějaké šrámy. Někteří se už ani nestihli uzdravit a tak jeli podpořit alespoň kluky na dráhu.

Okresního kola se zúčastnilo osm týmů mužů a čtyř žen. Náš sbor neměl jen zastoupení v mužském týmu. Ženy Strýčkovic, které skončily na druhém místě reprezentovala Kateřina Haasová a Simona Haasová. Ženy z Milaveč měly ve svých řadách Anetu Pitterovou a skončily na 4. místě.

Naši muži skončili celkově na 5. místě. Shodou okolností skončili pátí v každé disciplíně. Po loňských ročnících, kdy vždy byli na chvostu v pořadí je to úspěch. Podrobnější výsledky najdete níže na této stránce. Jak je u nás zvykem, vše jsme řádně zdokumentovali a vytvořili videa z přípravy i závodu.

Sestava týmu : Miroslav Ježo, Vojtěch Ježo, Petr Voráček, Jiří Ticháček, Josef Fajt, Václav Pejsar, Jaroslav Haas, Jakub Felix

Videoklipy :

Výsledky Okresního kola 2017 :

Celkové výsledky mužů – ZDE

Výsledky jednotlivci muži – ZDE

Výsledky jednotlivci ženy – ZDE