Poděkování vedoucích týmů našim členům

MUŽI     vedoucí : Pejsar Václav ml.

DSCF7745 DSCF7726

Pro letošní rok, byl pro náš tým mladších mužů cíl jasný. Stát se vítězem okrsku a napravit tak loňskou chybu, která tým stála vítězství. Tento úkol byl těžký, ale ne nedosažitelný. Chlapci bojovali statečně, nevzdali se a přes 3.místo po štafetě ovládli požární útoky. Na paty jim, ku podivu ostatních, šlapal náš tým Rychlé roty, který zůstal těsně v závěsu na 2. místě. Proto i jim patří poděkování za skvělou reprezentaci naší vesničky. Jen tak dál hoši !!

ŽENY     vedoucí : Štenglová Martina
DSCF7742 DSCF7719
Zdravím všechny holky. Chci Vám poděkovat za super závodění. Byly jste všichni skvělý. Dokonce starší ženy podle směrnice hasičských soutěží dle pravidla 61, kdy se mají sčítat pořadí a ne časy, by braly třetí místo. Alespoň pomyšlení potěší, že jsme všichni dobří.
Vaše velitelka Martinka.

DĚTI     vedoucí : Haasová Kateřina
DSCF7716 DSCF7740
Velké poděkování patří i našim nejmenším, kteří nám rok od roku dělají větší radost. Starší družstvo obhájilo loňské prvenství a opět ukázalo, že i v 5 dětech lze zaběhnout útok. Mladší družstvo se také pralo s časem statečně a obsadilo celkově 5. místo. Jsme rádi, že děti požární sport baví, a těšíme se na další soutěže. Soptíci děkujeme.