První triumf v Plzni-Hradišti a zlepšení ve Štítarech

Sobota 17.6.2017 pro náš tým byla velice úspěšná. Brzy ráno, jsme vyrazili do Plzně – Hradiště, kde jsme při soutěži v plzeňském pivovaru v loňském roce slíbili svoji účast.

Netradiční soutěž, kde po startu si soutěžící museli navléct opasky a helmy, než provedli požární útok a proudaře těsně před terči čekala překážka v podobě okna a malé bariéry. Kluci se s tímhle vypořádali skvěle a soutěž vyhráli s náskokem skoro 5 vteřin.

Ihned po vyhlášení soutěže, jsme přejížděli na 4. kolo Hořiny. Tam jsme docílili 10. místa a zatím nejlepšího času sezóny 19,08 s. Tak jsme museli, takový úspěch oslavit. Což můžete shlédnout v našem videu z tohoto dne.

Sestava týmu : Daniel Haas, Vojtěch Ježo, Václav Pejsar, Jakub Řehák, Miroslav Ježo, Petr Voráček, Jiří Ticháček, David Mazza

Průběžné výsledky hasičské ligy :