V Srbicích na posledním kole hasičské ligy ,, O pohár Hořiny ” náš tým žen skončil na krásném třetím místě. Za druhými Srbicemi zaostal jen o půl vteřiny. Čas měl hodnotu nového osobáku 21,40 s. Levý proud sestříkl v čase 20,35 s.

Naše zástupkyně ve Strýčkovickém týmu žen Katka Haasová slavila vítězství. Nejen v tomto závodě, ale i v celkovém vítězství hasičské ligy. Blahopřejeme.

Holky stále zlepšují své výkony a máme se asi příští rok na co těšit. Spolu s mužským týmem od nové sezóny budou účastníkem hasičské ligy ,, O pohár Hořiny ”. Jsme velice rádi, že po týmu Chodský dívčata, které jsme letos jako sbor přestali podporovat, mají Oprechtice ženský tým, který nedělá na soutěžích ostudu a ničeho se nebojí. Holky děkujeme !!!

Sestava týmu : koš – Lenka Fajtová, narážka – Alena Landkammerová, stroj – Josef Fajt, béčka – Adéla Krumlová, rozděl – Markéta Ježová, l.proud – Simča Haasová, p.proud – Natálie Krumlová