První závod sezóny 2019 muži odběhli ve Zdešově

Poprvé v nové sezóně se postavili na start muži při Velikonoční soutěži v požárním útoku ve Zdešově v okrese Jindřichův Hradec. Během tréninku nám zmařila závada na stroji účast na tomto závodě. Během týdne nám, ale přišla zpráva od pořádajícího sboru SDH Zdešov, aby jsme přijeli a zapůjčí nám jejich stroj. S nadšením, jsme tuto nabídku přijali a v sobotu 20.4.2019, jsme vyjeli směr Zdešov.

V této soutěži bylo přihlášeno celkem 60 týmů. S naším výkonem byla spokojenost. Také to byl první ostrý start po zimní přestávce. Danovi Knězovi na p.proudu chybělo málo na patnáctkový sestřik. Stále jsme hledali proudaře k Jiřímu Ticháčkovi a zdá se, že hledání bylo úspěšné. Sestřik na pravo byl v čase 16,15 s a na levo 17,79 s. To znamenalo 26. místo ze 46 týmů mužů.

Podpořit nás jako ,, kápo ” týmu jel Jarda Haas , kterému díky za podporu. Holky z pořadatelského sboru SDH Zdešov se o nás staraly skvěle. Ochutnali, jsme místní specialitu ,, Kofilu ” a padla i nabídka k ubytování a přespání ve Zdešově. Museli jsme bohužel odmítnout z důvodu povinností. Obrovské díky Zdešovským hasičům za zapůjčení stroje, skvělou atmosféru a příští rok se těšíme na dalším ročníku a věříme v jejich start na Haima cupu v Zahořanech.

Video ze soutěže :

Výsledky závodu :