Sdh v Oprechticích, oslaví tento víkend 95 let od svého založení

Zveme širokou veřejnost na tuto sobotu 2.6.2018, kdy u nás v Oprechticích proběhne Oslava 95 let založení místního SDH a Okrskové kolo v požárním sportu.

Program začne v 11 hodin na Návsi v Oprechticích, kde proběhne pokřtění hasičské zbrojnice, žehnání novému zásahovému automobilu a položení věnce u památníku padlých. Během tohoto programu bude vyhrávat kapela Domažličanka, která doprovodí slavnostní průvod na místo konání okrskové soutěže.

Program okrskové soutěže bude následující :

  1. Nástup
  2. Křest nové hymny hasičského sboru od členů kapel Excentr rock a A.F.T. ( zveřejněna bude v pátek před oslavami )
  3. Štafety ( děti, ženy, muži )
  4. Požární útoky ( děti, ženy, muži )
  5. Kategorie SPORT muži ( kde se Vám představí náš sportovní tým, dva týmy Oprechtic z okresu Frýdek- Místek, Růžoví panteři z Horního Metelska a SDH Pasečnice )
  6. Vyhlášení výsledků okrskové soutěže

Večer od 20 hodin, se ujme mixážního pultu DJ Sáb a provede nás celým večerem.

Chceme poděkovat za pomoc při zajištění akce Obci Zahořany, Jaroslavu Kohelovi a jeho reklamní agentuře B2K, Sokolu Zahořany, SDH Štítary za časomíru, SDH Nová Ves, firmě TOI TOI za zapůjčení zábran, firmě Braun-poháry Slaný a všem, kteří budou kolem celé akce aktivně zapojeni.

K letošnímu výročí sboru byl, také vytvořen videoklip ,, Jak šel čas “. Tady můžete vzpomenout a nahlédnout do historie našeho sboru. Těšíme se na všechny návštěvníky a pevně věříme, že se vám akce bude líbit.