Soutěž ,,O pohár starosty obce “ se povedla

Poprvé, jsme uspořádali hasičskou soutěž s týmy mimo náš okrsek a zastoupením účastníky hasičské ligy ,, O pohár Hořiny “, které se naše týmy zúčastňují. Zkusili jsme, zda jsme schopni uspořádat a zabezpečit takovou akci. S tím, že příští rok chceme zažádat o řádné pořadatelství hasičské ligy.

Z naši strany zavládla velká spokojenost. Členové sboru, kterým patří obrovské poděkování zvládli a pomohli zajistit bezproblémový průběh soutěže. Jediné zklamáním bylo, že se nezúčastnili soutěže sbory z našeho okrsku a minimum diváků, kteří mohli sledovat skvělé výkony zúčastněných týmů.

Chceme ještě jednou poděkovat sborům, kteří i přes problémy se sestavením družstev, přijeli tuto akci podpořit. Celou akci moderoval Jan Mařík. Ostřílený komentátor soutěží po celé republice. Vážíme si toho, že podpořil dobrou atmosféru soutěže. Hlavním rozhodčím byl Jaroslav Lešek ze Štítar.

Poděkování patří, také JSDH Kout na Šumavě, JSDH Všeruby za dopravu vody. Dále SDH Štítary, SDH Nová Ves za zapůjčení časomíry a OSH Domažlice za zapůjčení hudební aparatury.

Partnery akce byli : Plzeňský kraj, Obec Zahořany, D-puls ( svařovací technika ), Restaurace Lovecká chata Folmava, B2K ( reklamní studio Domažlice ), Pivovar HOLBA, STOCK Plzeň – Božkov, Moore Stephens ( daňové poradenství ), Stavby Švarc ( Domažlice )

Výsledky soutěže naleznete níže pod videem !!

Fotogalerie bude doplněna.

Průběh soutěže jsme zmapovali v tomto klipu :