Sport : Pátá sezóna ve znamení sbírání zkušeností a charity

Zimní příprava na novou, již jubilejní pátou sezónu sportovních týmů začala tuto neděli. Naše týmy využívají nový atletický tunel v Domažlicích a kulturní dům v Zahořanech.

Co nás v téhle sezóně čeká?

Ponese se, ve znamení nabírání zkušeností. Zejména muži, plánují vyzkoušet řadu závodů v kraji i mimo něj. Nechceme se svazovat určenými termíny a proto letos budeme doplňovat závody postupně. Na začátek, je určen start na prvním kole Hořiny v Hradci 8.5.2019 a již 11.5.2019 okusíme závod Fire night cupu v Krásné Vsi ( okr. Mladá Boleslav ). V sezóně chceme startovat, také v Západočeské hasičské lize, Brdské lize, Jihočeské lize, Chodské noční hasičské lize apod.

Do našich řad přibili i noví členi. U mužů navrátilec Daniel Kněz, Václav Míšek a Matěj Beran. U žen doplnila řady Lenka Strádalová. Proto v letošním roce občas vyběhne i třetí tým, aby se všichni mohli zapojit do soutěží.

Hlavní naší akcí budou charitativní denní a noční soutěž na zahořanském fotbalovém hřišti, pod názvem projektu Haima cup 2019. Tato akce, už byla námi propagována. Od začátku února zveřejníme konečný program, jelikož právě dolaďujeme podrobnosti. Zde odkaz na web Haima cupu : http://haimacup.sdhoprechtice.cz/

Jak už jsme avizovali, naše týmy vyběhnou v nových dresech, novým logem a nově upravenou mašinou. Doufejme, že se sezóna vydaří, dresy přinesou štěstí a věříme opět v podporu našich příznivců.

Videoklip ze zimních tréninků :