Sportovní tým mužů, se zúčastní soutěže v Oprechticích na Moravě

Sobotní den 16.6.2018, bude pro naše týmy hodně náročný. Od 12 hodin zajíždí do Štítar k dalšímu kolu hasičské ligy – O pohár Hořiny. Po odběhnutí dvou pokusů se tým mužů spolu s částí ženského týmu vydá na cestu do 525 km vzdálených Oprechtic ( okres Frýdek- Místek ). Kluci nás navštívili na naši okrskové soutěži, tak tentokrát je na nás vydat se k nim oplatit návštěvu.

Místní hasiči pořádají již 10. ročník Oprechtického hasičského víkendu, který čítá několik soutěží během víkendu. V sobotu startuje Moravskoslezská hasičská liga, následuje noční Climart cup a v neděli Moravskoslezská has. liga mladých hasičů. Náš tým nastoupí do nočního Climart cupu, kde je zatím přihlášeno 78 týmů. Ke kulatinám si pořadatelé připravili spolu s hlavním partnerem soutěže finanční ohodnocení přes 100 tisíc korun. Hlavní výhra je 11.111 Kč. Celá akce se bude vysílat živě na internetové televizi Fire TV. Přímý přenos najdete i zde na našich stránkách. Na hlavní stránce bude umístěn odkaz na videopřenos. Doufáme, že nás povzbudíte alespoň na dálku. Odhadovaný čas našeho startu je ve 22:45 hodin.

Startovní listina : ZDE !!!

Po Poháru VŘSR V. I. Lenina v Širokém Dole 2017, je to pro nás další tak velká soutěž.

Aby jste měli představu o jak velkou akci se jedná, přikládáme videa z dvou posledních ročníků.

Ročník 2017 :

 

Ročník 2016 :