Sportovní tým v sobotu měl napilno

Mužský tým v sobotu 10.6.2017, čekaly dvě soutěže. Odpoledne třetí kolo ,, O pohár Hořiny” a noční soutěž v Nové Vsi. Poprvé v našich řadách se postavil na start člen SDH Bořice Jakub Řehák. Vypořádal se s prémiérou víc než dobře a vše zvládl skvěle. Na narážce si prožila návrat do našeho týmu Katka Haasová. Opět ,když je třeba pomůže nám. Za to jsme ji vděčni.

V Honezovicích po prvním kole docílen čas 19,96 s. Na druhý pokus čas 20,31 s. Stále nás vzadu tlačí bota, tak nezbývá než dále trénovat.

V Nové Vsi už jsme byli spokojenější. Prémiérový závod nově vzniklé Chodské noční hasičské ligy se na narážku vrátil Petr Voráček, který už na tomto postu bude nastupovat nastálo. V prvním kole dosažený čas 20,13 s a ve druhém 19,93 s, nám přinesl 6.místo.

Sestava týmu Honezovice :

koš – D.Haas, narážka – K.Haasová, stroj – V.Pejsar, helfer – J.Řehák, rozdělovač – J.Fajt, l.proud – J.Ticháček, p.proud – Z.Landkammer

Sestava týmu Nová Ves :

koš – D.Haas, narážka – P.Voráček, stroj – V.Pejsar, helfer – J.Řehák, rozdělovač – J.Fajt, l.proud – J.Ticháček, p.proud – Z.Landkammer

Video z obou závodů :