Předposlední závod sezóny, jsme odběhli na tradiční soutěži v Nové Vsi. Muži začali prvním kolem s nadějí na velmi dobré umístění. Časem 16,01 s se drželi o desetinu na první místo. Časy se na této soutěži sčítaly a rozhodovaly o celkovém umístění. Druhý pokus muži rozběhli fantasticky. Bohužel v hasičském sportu rozhoduje každá chyba. Na béčkách se nepovedlo včas spojit a zapsali jsme neplatný pokus. Znamenalo to pro nás 11.místo. Za Novou Ves navíc nastupoval Miroslav Ježo a s klukama vybojovali 4. místo.

 

Ženám se nevydařil pro změnu první pokus, kde nebyly zapojené všechny spojky na rozdělovači. V druhém pokusu už se povedlo dokončit v druhém nejlepším čase žen na této soutěži 22,04 s. Alespoň jednu trofej si odvezla Simona Haasová, která byla nejrychlejší proudařkou v čase 18,70 s. Obhájila loňský úspěch na této soutěži. Gratulujeme.

Letošní úspěšnou sezónu zakončíme posledním závodem v Horšovském Týně 13.10.2018

 

Videa z pokusů :

MUŽI :

ŽENY :